Hayatınızı gerçek potansiyeli ile mi, yoksa çoğunluğun yaptığı gibi sıradan mı yaşayacaksınız?

Of yine cok onemli bir soru sordum 😎

Gercek potansiyeliniz seviyesinde yasayip yapabileceginiz herseyi yapacak misiniz?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Her insan bunu ister. Ve herkes evet cevabını verecektir. Kim isterki başkalarının doğrularıyla yaşamak. Fakat hayat insanın önüne bir çok engel çıkartıyor ve potansiyelini en aza indirgiyor. Çaresiz kalabiliyorsun bazen bu durum karşısında. Bana yüklemeye çalışılan hayatı yaşamamak için savaşmaktan daha kendi hayallerime geçemedim ben mesela. Ama kendi hayallerimi yaşayamasam bile onların istediği gibide yasamıcam.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Sıradanlığım gün gelecek sıradışı olacak.

1|0
    0|0
  • Olması gereken şeylerin adını, sıradan koymuşlar.

1|0
    0|0
  • Siradisi isler yapiyorum ben bile bu kadarini beklemezdim benden

1|0
    0|0
  • Deneyeceğim inşallah.

1|0
    0|0
  • paralel evrende potansiyel yapabileceklerim yuzunden iyi bir hayat yasabilirdim ama ben hep usengec oldugum icin bu hayatta , o yuzden monoton ve siradan bir hayatim var

1|0
    0|0
  • doğru zamanı hissettiğimde alıp çantamı binicem otobüse :D bunu kesinlikle yapıcam. bir kez geldiğimiz şu dünyada köle olmak niye

1|0
    0|0
  • Olabildiğince gerçek potansiyeli ile yaşamaya çalışıyorum. Monotonluğu asla kaldıramam..

1|0
    0|0
  • Hiçbir zaman azıyla yetinmedim ama duruldum stabil kalıcam sıradan yaşıyacam

1|0
    0|0
  • yapmazsam beni burda yatırın... :D

1|0
    0|0
  • Ulan çok sağlam soru varya. Insan bunu hergün kendine sormalı

1|0
    0|0
  • hayat güvenli limanlardan demir alıp riskli sulara girildiğinde başlar

1|0
    0|0
  • Kahretsin yapamayacağım