Içim yanıyor ne zaman geçecek bu depresyon?

Her gece düşünmekten bıktım yorgunluktan bitkin hissetmekten ilaçlardan zevk alamıyorum hiçbir şeyden koskoca boşluğun içinde süreklenip gidiyorum anlatamıyorum bile o çok şey söyleyen kelimelerle derdimi savaş halindeyim kendimle kazananı yok

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• yasin kac?

0|0
    0|0
    • 24 yaşındayım

• ilk once gitmeliyim diyorum sonra dusuncelerim degisiyor gitmemeliyim zaten simdiye kadar duzelmediyse doktorda bir sey yapamaz ve ya doktorlara guvenmiyorum bende ustelik panik atak ve obsesif komlusif bozuklukta var cok zor ve guvensizlik asiri hic kimseye guvenmiyorum
      hic kimseye bu iyi insan gozuyle bakamiyorum her an her kesten kotuluk gorecekmisim gibi geliyor
      orta okula gittigim zamanlarda her kes neseliydi bir tek ben asik suratla dolasiyordum ogretmen bana bir tek bu kizin yuzunun gulmedigi goruyorum soylemisti ben o an aglamak ve haykirmak istiyordum zaten mutlu ve neselisin etrafinda her sey yolunda gidiyor beni nasil anlaya bilirsin ki? bu durumda olan biri nasil gulsun?
      kendime guvenmiyorum kendimi asagiliyorum ve kendimden nefret ediyorum yasamaya hakkim yok ama ölemiyorumda 😑

• Ciddi misin bendede aynı durum mevcut okb hastalık hastalığı ve panik atak var hepsini bir arada yaşamak ne kadar zor biliyorum yani şu ölmek mevzusuna gelincede çok denedim ama başarılı olamadım sürünsemde yaşıyorum ve doktorlar konusunda haklısın ama ilaç cidden ilk tedavise iyi geliyor

En İyi Erkek Görüşü

• derdin ne oğlum bu yaşta?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dini inancin var mi bilmiyorum ama varsa şöyle düşün. Istesen de istemesen de vaktinden önce olemezsin. Anladığım kadariyla trafik kazasi sonrasi korkularin oluştu. Ama böyle korkuyla yasamak ölmekten daha kötü. Cesaretini topla hayatını eline al yeniden..

0|0
    0|0
    • Sadece onun yüzünden de değil daha arka planda yatan bir sürü sorun var ama kayboldum bunların içinde dediğim gibi keşke kolay olsa

• Hergün deniyorum denemeyede devam edeceğim teşekkür ederim görüşün için

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...