Boğa burcunu anlatan bir bence yazılmış mıydı?

ben uzun zamandır bakıyorum denk gelmedim. Diğer buçları gördüm ama boğa burcu yok. Neden diye düşnmemede gerek kalmadı çünkü boğalar üşengeçtir, kendileirni anlatmayı değil göstermeyi severler ve şimdi oraya bir şey yazıcam beni tarif etmeyecek yeterince bu sebeple yazmıyıyım duygusana giriyorum. Sizinde sorununuz bu mu? çünkü herkes kendi burcunu anlatıp övüyor...
ayrıca eğer yazıdlıysa ve ben görmediysem tabi belirtin mümkünse link koyun okumak istiyorum

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Boğalar en çok akrep burcuyla anlaşır aktep burcuyum ordan biliyorum yakın arklarım boğa

0|0
    0|0
    • boğayım ama hiç akrep burcu arkadaşım olmadı bu sebeple yorum yapamıcam ama senin adına sevindim :)

• Zıt burçlar ve birbirlerini çekiyorlar ikiside aynı davranış ve hedeflere hemen hemen sahiptirler ama biri türkçe diğer ingilizce konuşur bu sayede dillerini öğretirler birbirlerine örnek anlatımla

• doğrudur dediğim gibi akrepleri bilmiyorum :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Yemini Suyunu Eksik Etmedikten Sonra Sağa Sola Saldırmazlar. Tecrübe Edindim

0|0
    0|0
  • ben hatılıyom öyle bir bence üstünden epey zaman geçti boşver bir tanede sen yaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aklı olan boğadan uzak durur

0|0
    0|0
    • niye öyle dedin ki :)

• Erkeğini daha çok kastettim

• evet o konuda haklısın

Yükleniyor...