Kapat

İyi bir insan olmak mutluluğu hak etmek midir?

Kesinlikle değildir. İyi bir kalbe sahip olan insan sadece bu yüzden en iyisini hak edemez.

Yanlış kararlar verip kendini kötü bir yolun içine sokan ahmak tercihini yaşamaya mahkumdur. İyi hayatı hak eden kişi, karakteriyle alakasız olarak o iyi hayata ulaşmayı bilen, onu kovalayıp yakalayan kişidir.

0|1
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Kimse her zaman doğru kararlar veremez. Dünyaya kalbi iyi insanlar lazım iyi hayata ulaşmak için karakterini kenarda tutanlar değil.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Detayi iki defa okudum anlayamadim
    Galiba uykum var
    Bide ben mutlulugu hak ediyorum iyi degil mikemmelim

0|0
    0|0
  • Nerden bur yargıya varıp bunu sorma gereği duyduğunu anlayamadım ama sanırım insanların hep ben iyiyim neden mutlu olamıyorum klişesi yaktı 💡 Ları...
    Neyse kısacası bunun iyilikle alakası yok yine bir yerde mantık akıl ile alakası var. Bu iyilerin de em kötü özellikleri sürekli olarak duygusal davranmaları... Zaten duygusal davranan insan mutlu olamaz. Duygusallık ile mutluluk ters ters orantıdır. Ne saçmaladığımı bilmiyorum yine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Değildir. Bu arada, mutluluk diye birşey öyle şurda veya burda değildir.

0|0
    0|0
  • mutluluk kişinin hayat gayesi olursa ona birçok anlam yükleyebilirsin

ama dediğin gibi çaba olmadan ödül olmaz

0|0
    0|0
  • mutluluk denilen şey sevgidir şefkat merhamettir iyi bir insan olmak evet mutlu olmayı hak etmek için yeterlidir iyi hayattan kastettiğin şey de kişiye göre değişen bir şey ama mutluluk denilen şey benim dediğimde

0|0
    0|0
  • Kötü insanlar da hak ediyor, biraz da biz olalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...