Sevgiliniz yaninizda hickira hickira aglasa ne yapardiniz?

Bir keresinde eski erkek arkadasim birsey yapmisti ilk defa onun yaninda ve sokakta aglamistim ama krize girmistim hickira hickira aglamistim kendimi susturamiyordum oda basimda bekleyip asker gibi komutlar veriyordu uzak durmaya calisiyordu beni asker gibi yetistirecegini soylemisti halbuki hayatimda ilk defa sokakta aglamistim ve onunda yanindada ilk defa aglamistim. O kadar tepkisizdi ki.. aglama bile demedi, utancimdan agladigimi bile gormesini istemedim yuzumu kapatarak agladim hep kendimi ilk defa aciz hissettim o an. Peki siz olsaniz sevgiliniz yaninizda hickira hickira aglasa ve bunun sebebide siz olsaniz ne yapardiniz?

Güncellemeler:
4 yillik iliskimde o aglamam ilk ve son oldu o olaydan sonra
Guncellllllll

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• elimden gelen birşey ya da bir teselli varsa kullanırım ama ağlayarak rahatlayacağını düşünürken içini boşaltmasını sağlar sonra teselli veririm
    benimde çok sevdiğim bir kız arkadaşım bazen çok dolduğunda ağlamak isteği duyar ve gece saatlerinde kimsenin olmadığı istanbulun bir tane sahiline gidip kayalıklara oturup saatlerce ağlar ve tüm hüzününü haykırır bense arkasında oturur çık ses çıkarmadan onu izlerim çünkü
    elinde kalan tek kişiyi çok sevdiği annesini kaybettiği için ona olan özlemi arttığında ağlayıp rahatlamasını izlemek dışında yapabilceğim birşey yok
    tabi ben bu duurmda ağlayamıyorum benim sorunumda bu kasap ruhlu olduğumdan kaynaklı hüzünlensemde ağlayamıyorum ve bu durum bana ağlayan insandan daha çok acı veriyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bilmiyorum çok güvenliğiniz sağlam bir çatının yavaş yavaş çökmesi gibi olur heralde çöküşunu görüyorsunuz ama bisey yapamiyorsunuz altinda edileceğinizi bile bile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ben dayanamam böyle şeylere gözyaşlarını siler sımsıkı sarılır sıkıntı neyse rahatlatmak için o psikolojiden çıkarmak için elimden geleni yapardım o an bayanlar hep ağlar :)

2|0
    0|0
  • Mendil uzatirdim

1|1
    0|0
  • Eski sevgilim yanımda çok ağladı benimde gözlerimden yaşlar aktı her seferinde sessizce yanındayım diyip sarıldım ama şimdi... :)

1|0
    0|0
  • Sarılırım

1|0
    0|0
  • bende ağlardım o ağlarken ağlamıştım

1|0
    0|0
  • Sarılırım ağlama kıyamam derim kesin :)

1|0
    0|0
    • Iyi adamlarda varmis ne guzel

• Cevreni degistirmek gerek o halde cunku herkes oyle degil ben bunlari daha ilk defa burda duydum ne kadar garip

• Çok çevresi olan biri değilim hatta yalnız bir insanım ama gözlemliyorum, bakıyorum, duyuyorum işte. Sevgilimden ayrılalı 3.5 sene oldu bir iki flörtüm oldu boyumu söylediğimde kısaymış topuklu giysem geçerlm seni diye dalga geçildiği oldu.

• onun için her şeyi yapardım

1|0
    0|0
  • Sarılırdım, moralim bozulurdu, ben de üzülürdüm :(

1|0
    0|0
  • Sebebi bensem rahtsiz olurdum ve kesinlikle gönlünü almaknicin herseyi yapardim

1|0
    0|0
  • Öyle bir durum başımdan geçti

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey

0|0
    0|0
  • içimden ne ağlak bişey diye geçririm

0|0
    0|0
  • Elimle yuzunu kendime cevirirdim gozyaslarini silerdim ve ona sarilirdim o kendini iyi hissedene kadar ona sımsıkı sarilirdim...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Gel benim mizmiz bebeğim der sarilirdim :D sonra susunca da ne agliyon uyuz diye kizardim sanırım dkdk

1|0
    0|0
  • şu ana kadar hiçbir sevgilimi ağlatmadım sanırım 1 kere hariç ben haklıydım :D yine de içim parçalandı sarıldım dayanamam insanların ağlamasına

1|0
    0|0
  • Kıyamazdım ve onu mutsuz eden kişinin ben olduğunu anladığımda onu kendimden uzaklaştırırdım ve acısı dinene kadar yanında dururdum iyi hissetmesini sağlardım ve yaptığım hatayı bir şekilde telafi etmeye çalışırdım

1|0
    0|0
  • Direkt ordan kacarim herhalde :D :D romantik dusunemiyorum ben pek

1|0
    0|0
  • erkek arkadaşın p*cin tekiymiş

1|0
    0|0
  • Böyle bir durumda, yoldan geçen biri dahi olsa dönüp bakar ve ilgilenir. Sevgili deme sen ona bence.

1|0
    0|0
    • Bencede yabanci insan bile uzulur ya vicdani sizlar ben yolda birini aglarken gorsem tanimadigim halde uzulurum

• Şükürler olsun ki birçoğumuz öyleyiz. :)

• Öperdim sarılırdım.

1|0
    0|0
  • Ben de onunla birlikte ağlarım. Nişanlımın yanında ağladığım zaman sarılıyo sakinleştiriyo. Süt ısıtıyo küvet dolduruyo köpüklüyo beni banyoya götürüyo falan yani bişi yok bunda ağlamaktan çekinilmemeli

0|0
    0|0
  • Sarılırdım.

0|0
    0|0
  • O anca Surüye çobanlik yapar sana adamlik yapamaz.. ne erkekler var kadınına hazine gibi davranır bu yontma mermeri Erkek sanıp Aldanma a kızım...

1|0
    0|0
    • Cok dogru soylediniz yillarimi heba ettim boyle bir adama bazen kör oluyor insan

Yükleniyor...