Fikirlerinizi bekliyorum?

Arkadaslar iyi geceler. 12 senedir gozluk kullanan ve cevresinden gozluk ne kadar da yakisiyo diye yorum alan biriyim ama artik cok sıkıldım bu durumdan. Yarin göz kontrolum var ve bu kez lens almayi dusunuyorum. Ama gözlüksüz ben bile kendime garip geliyorken birden cevremin tepkisi ne olacagini dusunmekten kafayi yiycem ayrica uzun yillar kullandigim icin göz altlarim istemsizce bana cokmus geliyo yani sanki yolda yurusem cok kolaylikla tanimadigim insanlar anlayacakmis gibi , aranizda uzun sure gozluk kullanan var mi varsa benim yasadigim stresi yasadilar mi merak ediyorum.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• benden sana fikir çıkmaz

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim caniniz sagolsun :D

• oo kanka kırıcı olmadan bu şekilde hatamı fark ettirdiğin için bende teşekür ederim

• Ne demek kanka her zaman shdhhdhdhs

En İyi Kız Görüşü

• canım gozluk kullanma. Nereye kadar kullancaksin. lens al. rahatina bak. Gozaltlarini dert etme. Sana oyle geliyodur sen bildigin icin. Kendine guven.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben lens kullanıyorum çok rahat oluyor gözlüğü bana da yakıştırıyorlar ama ben sevmiyorum lens daha rahat :)

0|0
    0|0
  • ben uzun zamandır kullanıyorum (9 sene) önce bir garipsiyorlar ama sonra alışıyorlar

0|0
    0|0
    • Istemsizce cekiniyorum sanki lens alsam bile takmiyacakmis gibi hissediyorum

• lens ama önemli konu. herkezin gözü uygun değildir. birde gözlükteki rahatlığı bulamazsın emin ol

Kızlar Ne Diyor 1

• benim de gözlerim bozuk ama ben de yakışmasına rağmen takmıyorum nefret ediyorum ve en kısa zamanda ameliyat olmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...