Kapat

Hemşireler neden böyle?

Bazı hemşireleri tabiki tenzih ediyorum beş parmağın beşi bir değil. Ama şöyle bir şeyde var bir parmağında bozukluk olsa saklarsında, iki-üç dikkat çeker.
Ben kendimde stajyerim hastanede hemşirelik stajı yapıyorum ama bazı stajyerlerin hastaneye değilde kreşe gelirmiş gibi davranması beni çıldırtıyor. Birde herhangi bir doktorla iletişim kurunca "Ayyyyyyh kanka noldu bilio musun?" diye anlatmaları..
Bir de bazı normal hemşirelerin ne kadar sinirli olursa olsun doktor görünce kikir kikir kikirdeyecek kadar tatlılaşması (!) Çok ilginçsiniz neden böyleler merak konusu? Böyle olanlar yüzünden cidden işini yapmaya çalışanlarda maruz kalıyor bazı duyumlara.

Güncellemeler:
güncel

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• her hemşirenin hayalidir birtane doktoru ayartıp onunla evlenmek, onun için öyle gülüyorlar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bazı hemşireler de hastalara karşı gerçekten çok kaba olabiliyorlar.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben pek öylesine rast gelmedim hastanelerde ya da ben farketmedim bilmiyorum ama vardır illaki öyle insanlarda.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunun meslekle alakası yok yeterki insanın içi bozuk olmasın

0|0
    0|0
    • Ben genelde böyle gördüm ama tabiki herkes aynı değil

• Sen yanlış servise dusmussun sanırım. Ben yıllardır hastanedeyim hiç öylesine denk gelmedim. Bizimkiler doktorlarla sadece hastaları için konuşur. Kimseye yaranmaya çalışmayız biz sonuçta onlarda bize muhtaç kusura bakmasınlar!

0|0
    0|0
    • Benimde ikinci yılım, bilemiyorum. Zaten herkes aynı değil tabiki başında ve sonundada ayırdım

• Inanir misin tüm hemsireler toplandik senin gibi bir 'hastamiz' olsun diye dua ediyoruz 😊 kendimi tenzih etmeme ne gerek var ki zihniyeti bozuk insanlara karşı. Sen asil kendi yaralarini sar önce benim yazmaktaki tek amacim meslegime atilan çamuru duzeltmekti. Ve sen ne kadar camur atarsan at hasta oldugunda pasa pasa hastaneye geliceksin. O sevmedigin hemsirelerin eline kalacaksın. Ben güldüm geçtim sana geçmiş olsun 😂

• He aynen he :D

• Y. rrak istiyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...