Kamikazeye biner misiniz?

Kamikazeye biner misiniz ?
Kendimi yuvarlak içine aldım :D Kafessiz kamikazeye ilk kez bindim. Tavsiyem sakın binmeyin geberiyordum çünkü öteki tarafa tek gidiş bilet :D Bakırköy incirli metro durağı yanı Lunapark ^^

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben debi keresindesadece kemerli olana binmistim. Ama o bundan cok daha buyuktu, yuvarlakti, ve donerek o kadar yukseliyodu ki yerdekileri goremiyodum. bir cok atraksiyona bindim, ama ilk kez basim dondu sonucunda. bir daha asla binmem. Para verseler de binmem

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ankara gençlik parkında adrenalin var ona binenleri izliyodum o bile ürpertiyodu beni bunun kapalı olanına bindim İstanbul'da birdaha çok zor binmem herhalde hele fotodaki daha kötü sanki :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Biniyom da midem bulaniyo

0|1
    0|0
  • Binmedim hiç :))
    Binemem sanırım

0|1
    0|0
  • Bunun adı kamikazemiydi la o kadar bindim adını bilmiyorum sdfg Ama bu çok alçak görünüyor benim bindiğim baya yüksek ve kafessizdi

0|1
    0|0
    • Yakından çekildi biraz ya ama fazla büyük değil yine de.. Gerçi kafessiz binilmezmiş onu anladım :D

• Binmiştim pişmanım hatırlamak istemiyorum asjs

0|1
    0|0
  • Evet binmiştim o anı hafızamdan silmek istiyorum 😂

0|1
    0|0
  • binemem, korkarım

0|1
    0|0
  • binmem

0|1
    0|0
  • manyak bisey ama cok severim

0|1
    0|0
  • Evet her yıl pazar günü Manisa fuarında binmiştim :D

0|1
    0|0
  • Kamikazeye binemiyorum korkudan

0|0
    0|0
  • Hiç mi korkmuyon?

0|1
    0|0
    • Kız arkdaşım zorlamıştı beni 2 gun konusmadım indikten sonra kendisiyle.

• @aliatabak121212 zorlamak hoş bisey değil. Herkesin bünyesi farklı. Mesela senin kormuyacagın biseyden de o korkabilir. İyi yapmışsın 2 gün konusmamakla.

• o değilde yukarda beklemesi var vucudumun tum ağırlıgı tututundugum demire geldi açılacak diye çok korktum ya 10-15 saniye bekledi yukardan yere bakarak. bumping jumping istemez mi sonra, bildiğin beni öldürmeye gelmiş ya dunyaya. Allahtan iyiki gitti haaa.

Erkekler Ne Diyor 1

• ılan gondola binip hatim getiriyorum bunda peygamber olurdum heralde :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...