Beni bu durumdan kurtarın! Cok mutsuzum artık mutlu olmak istiyorum?

9 yasında 85 kiloluk bir genc kızım. 2 merdivenden cıkarken yorulan bir genc kız

Tanıdıklarımla karsılasmamak icin evden bile cıkmıyorum zorunlu olmadıkca. gecen gun biriyle karsılastım bana acıyan gozlerle baktı sonra kafasını cevirip gormemis gibi yaptı. eskiden zayıfken telefonuma mesajlar yagdıran biri. onemsedigim biri degil ama onceden sizi begenen birinin kilo alınca boyle olması...
Hele bu o kadar onemli biri degil bir de onemlilerle karsılassam nolacak kim bilir. dısarı cıkmaya cok korkuyorum artık kendimi eve hapsettim

Ama bu boyle olmamalı bu anlattıgım olaydan sonra surekli aklıma geldikce aglama krizine girdim. zaten bu kiloları aldıktan sonra mutlaka her gun deliler gibi aglıyordum bu olunca iyice kotu oldum.
Artık boyle devam etmemeli lutfen bana yardım edin bunu yazarken de aglıyorum su an. 19 yasında millet hayatını yasarken ben kendimi eve hapsettim

Ben de artık mutlu olmayı hakediyorum cok yıprandım ama eve kendimi hapsettikce ev beni yuttu resmen hicbirsey yapmadan butun gunumu evde gecirir oldum oysa ne hayallerim vardı ama su an gucum yok
Herhangi bir hastalıgım yok sukur, kilo vermeme engel olacak bir hastalık yok ama bu bunalımımdan dolayı beni mutlu eden tek sey yemek ve durduramıyorum

Hic arkadasım kalmadı kimseyle bu halimle gorusmemek icin konusmuyorum iliskilerimi kestim hep tabi insanlar bir arar iki arar sonra da konusmaya meraklı olmayanla konusmazlar onlara da hak veriyorum neden konusmak istesinler ki
Mutsuzluktan oluyorum her gun aglamaktan geceleri yatarken hayal kurmaktan bıktım tanımadıgım birilerinden duyacagım sozlere ihtiyacım var belki kucuk bir soz bana yardımcı olabilir. diyet konusunda napacagımı biliyorum ama dedigim gibi kendimi eve hapsettim cıkamıyorum ve surekli de mutsuz hissettikce yiyorum. sabahları diyete baslıyorum ama gece hep bozuyorum aglayarak birseyler yiyorum

Bu yazıyı buraya kadar okuyan olacak mı bilmiyorum ama buradan kurtulmam gerek artık nolur bana yardım edin

0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...