Okuyun lütfen benim için önemli?

Bunaldım , çok ciddiyim çok bunaldım , 25 gün sonra kpss var , 2. denemem , bir yandan ailemle mücadele ediyorum sürekli kavga inanın zerre kavgacı değilim aksine çevredekiler mutlu olsun da ben mutlu olurum o zaman diyen tiplerdeyim çok içten yazıyorum bütün bunları , bugün kahvaltıdayız dilimin tam ucunda da mercimek büyüklüğünde yara var ölüyorum acıdan bir yandan da bişiler yemeğe çalışıyorum kardeşim ne olduğunu sordu dedim yara var ağzımda aman sen de de hep bişiy var nasıl doğum yapcan sen şunlara dayanamıyorsun , yahu orda canım yanıyor benim geçen hafta da 20 lik dişim çıktı vallahi çenemi oynatamadım , 2 gündür de midem yanıyor alev topu var sanki sınav yaklaştığı için sanırım stres mideme vuruyor , anlamıyorlar beni , ben çevremdekiler mutlu olsun diye uğraşırlarken niye kimse beni mutlu etmiyor NEDEN? geçmiş olsun beçok acıyodur o neden demiyorlar niye beni küçükte olsa anlamıyorlar? bu sadece küçük bir örnek 4 gündür tartışmalarımız bitmiyo evde tek sınavım şu sınavı kazanıp atanıp gitmek başka bir şey istemiyorum , sizler nasıl mutlu oluyorsunuz Allah için söyleyin...

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sınava az kaldı iyi şeyler olacağına kendini inandır kapan odana ders çalış, bir süreliğine vurdumduymaz ol hayata karşı moralini de yüksek tut

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Takma kafana diyecem de elde değil bunlari bazen bende yaşıyorum hastayken ciddiye almiyorlar bazen ama ben mutluyum ailemle arkadaş gibiyim tepkimi. koyunca hemen ozur dilerler

0|0
    0|0
Yükleniyor...