Araç parkı ve sürtüşme?

Malum İstanbul'da park sorunu var. Biraz önce karşı komşunun kafasını patlatıyordum.
insan gibi
arabanızı garajın önünden çekermesiniz diyoruz balkondan bana dayılanıyor
aşağıya indiydi rengi değişti efeliği bitti yanlış yapıyormuşum😕
sizede böyle manyaklar denk geliyor mu?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Çekiyorum. manyakları😁😁 sakin ol

0|1
    0|0
    • Bir şey demedikki insan gibi çekermisim dedik yukarıdan bide bana dayılanıyor
      Aşağı içince elimdeki demiri gördü şekli değişti😂

• Ben de bgn kavga ediyodm yolun ortasından yuruyolar tamm ortasından ama dar sokak zaten sağa kırsam olmaz sola kırsam olmaz kornaya basıyorm donup bakıyolar yollarına devam ediyorlar ezsem ben suçlu olcm😁

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben belayı çekiyorum.😞

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben de biraz önce c. başkanını tokatladım, televizyona çıkmış başkan olacam deyip duruyor olamazsın arkadaşım dedim olacam diyor gittim saraya bunun kulağı bir tuttum, yapma cemil abi etme cemil abi, yanına gidince hemen u dönüşü yapıyor bundan sonra böyle agaaaa

0|1
    0|0
  • otomobil ticaretiyle uğraşıyorum aracı çektim eve giderken kadının biriyle tartıştım avukatım dedi dikkat et başka yere çek arabanı dedi madem avukatsın dava aç ben çekmiyorum dedikten sonra 2-3 araç daha getirip koydum gözünün önüne 1 sene oldu beni görünce kafasını çeviriyo

0|1
    0|0
    • Kardeş ona lafım yok ben bırakmasınada birşey demiyorum garajımın önüne çekiyor. İnsan gibi rica ediyorum bana balkondan dayılık yapıyor 😄

• Zamanla düzelir bro

0|0
    0|0
Yükleniyor...