Çok mutsuzum yeteneğimi bilmiyorum kendimi çok başarısız değersiz görüyorum benimle konuşacak arkadaşım bile yok?

bir amacım bile yok boşuna yaşıyorum sanki hiçbirşey de başarılı değilim gibi geliyor kendimi salak hissediyorum bunalımfayım Ağlıyorum ne yapacağını bilmiyorum

0|1
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanla düzelir sis

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İki tip insan vardır. Enerji sağlayan, enerji tüketen. Sen enerji tüketen cinstensin. Sana enerji sağlayacak bir donör bul. Ömrünü ye. İşin şakası bir yana kendini bulacağın bir omuz bul düzelirsin.

1|0
    0|0
  • Arkadaşının olup olmaması bukadar umrunda olmamalı bence. ayrıca her can her insan çok değerlidir. yeteneğine gelecek olursak; bence kıyıda köşeden gizlenmiş birşeyler vardır illaki onları ortaya çıkarabilirsin. tek vereceğim tavsiye kendini sev yeter.

1|0
    0|0
  • Özgüven eksikliği var sende. Aile ve sosyal çevrenin psikolojik baskısı altında olman seni bu duruma itmiş. İstersen sohbet edebiliriz iyi gelebilir bu sana

1|0
    0|0
    • Takip edip mesaj atarsan sohbet edebiliriz veya mesajla iletişeme geçebilceğimiz başka bir sosyal medya hesabını yazabilirsin 😉

• Suana kadar basardigim tek sey sac uzatmak ve kendime zarar vermek bende baska bir b0ka yaramadim

1|0
    0|0
  • Vallahi aynı sıkıntıyı bende çekiyorum :(

1|0
    0|0
    • Nolacak halimiz

• Bilmiyorum deniyorum deniyorum hiçbir yol bulamıyorum kabullenemiyorum da artısı eksisi ne farkında da değilim yeterince :(

• Gel konusalim

1|0
    0|0
  • bende aynı durumdaydım ama şimdi kendine güven yok bende de sende de bu belli korkarak yaşamak bize göre degil bunu unutma

0|0
    0|0
  • Deme oyle yapma kendine yazik ediyosun. Konus anlat derdini dinlerim ben

0|0
    0|0
    • Yeteneğim ne bilmiyorum ders çalışmaıyorum hangi meslek vesaire bu yüzden kendimi aptal hissediyorum

• Bak bazi yetenekler vardir bunlar sartlar olgunlastigi zamab ortaya cikar. Sende sabret elbet bir yetenegin vardir o da ortaya cikar

• Zor. bir durum. ama. bunu asmalisin oda insanlarla konusarak olur muhabbet etmeyi dene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...