Şanlı Türk bayrağı ne hale geldi haberiniz var mı?

Şanlı Türk bayrağı ne hale geldi haberiniz var mı?
Herşeye önce bunların anası babası yok mu? Bu nasıl bir genişliktir böyle birde ben bunların türk kızı olduğunu inanmiyorum.
Her neyse sizce de haklı değil miyim?

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Adam vardır müslümanım der Müslümanlığın m sini bilmez gece çorapla yatıldığında 80 yıl cehennemde yanacağını sanır, adam var Ben saf kan Türküm der Türklüğün ne olduğunu bilmez çoluk çocuğa şevhetle bakıp ırzına gözünü diker, adam var ben Atatürkçü ve milliyetçiyim der ama ne bayrağın manasını bilir ne milliyetçiligin sorsan Atanın doğum tarihini bile bilmez, ondan sonra şov yapacam diye tutar bayrağı orasına burasına dövmeler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Soyunup üzerinize türk bayrağı çizip vatanı kurtardınız tebrikler.

1|4
    0|0
  • Bunlar ileri görüşlü ve çağdaş Kemalist kızlar 👭

1|1
    0|0
    • Vücudunu sergilemek mi ileri görüşlülük oluyor?

• İroni değil o manidar bir tavır ironi çok farklı neyse yinede haklısın ama bende Atatürkçüyüm 'kemalist ' değil bak Atatürkçü o yüzden ona göre konuş

• Ne olduğun beni ilgilendirmez.

• @NeHaldeyiz Bak gör gör bunları 🙁 Ne hale geldik

0|2
    0|0
  • insanların neyi nasıl protesto ettiği sizi ilgilendirmiyor? göğsüne bayrak dövmesi yaptıran erkeklere de aynı tepkiyi veriyor musunuz? vermiyorsanız o bayrağın çizilmesi değil sizin için sıkıntı kadının sutyen giymiyor olması çıplak olması bu da sizi hiç ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • Sanırsın vatanı kurtardılar bunlar Türk falan değil sadece dalga geçmişler inceyi anlamak zor değil

0|0
    0|0
  • Noldu tahrik mi. oldunuz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ODTÜ'yü görünce garipsemedik açıkçası...

2|3
    0|0
  • Kodumun kahbeleri

0|1
    0|0
  • Yok bro

0|1
    0|0
  • Bunların rektörünü s... cen...

0|1
    0|0
  • Bunlar lafa geldi mi mangalda kül bırakmaz kimse vatanını onlardan fazla sevemez Türk bayrağını neresine ne yapmış bırakın bu palavraları

0|1
    0|0
  • Komünist olmak bunu gerektirir asdfg

0|1
    0|0
  • haklisin

0|1
    0|0
  • Atatürk görseydi memelerini kopartır köpeklere yem ederdi. O bayrak asırlarca destanlar yazmış bir kaç oruspunun zırvası için ne hale gelmiş

0|0
    0|0
  • Tengri bunları helak etsin

0|1
    0|0
  • Götürcen karokola sokucan jopları bir taraflarına ozman akıllanır tövbe eder bir daha yapmazlar

0|1
    0|0
  • Ne utanmaz insanlar var ya Artik hic bise diyemiyorum Allah sasirtmasin

0|1
    0|0
Yükleniyor...