İyiliğe dair projesi olan varmı? (En güzel proje eig seçilecek :)?

Öyle ufak ama anlamlı şeyler olsun herkes milyarder değilki evi olmayana ev sokak çocuklarına yurt kurasın küçük çaplı iyilik projeleri lazım..

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir fon oluşturup herkesin bütçesine zorlamadan paylaşacağı miktarda ki parayı yardıma ihtiyacı olan, aç olan insanlar için kullanmak. Robin Hood misali.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yani aklıma şu geliyor. Küçük bir grup oluşturup bir hafta kimsesiz yurdundan belli sayıda çocuğu gezdirmek. Bir hafta huzurevine gidip yaşlılara kitap okumak onlarla güzel vakit geçirmek. Bir diğer hafta sokak çocuklarının bir kaçının karnını doyurmak gibi şeyler:)

1|0
    0|0
  • Yabanci ulkedeyim burda insaatta kadinlar da calisiyor ve halleri harab
    Apartmanda tadilat vardi sivacilar kadin
    Calistiklari parayi öğrendim gunluk 3 paket sigara parasi 15 lira gibi birsey
    Camin kenarinda bunlarin malzemeleri var para birakiyorum alıyorlar beni de gormuyorlar temiz mahcub etmeden ve onlar bana iliski teklif etmeden 👌

1|0
    0|0
  • Herkes zekatını versin.

1|0
    0|0
  • iyilik için projeye gerek yok bence.. bu boktan dünyada iyilik yapman için o kadar çok fırsat var ki elinde sadece bakıp geçme çevrene gör..

1|0
    0|0
  • Gulumsemek

1|0
    0|0
  • Hadi sevişelim kızlar bu savaş son bulsun, barış gelsin dünyaya (ne olur ne olmaz şansımı deneyeyim dedim)

0|0
    0|0
  • Ufak çaplı iyilik projelerini hayata geçirmek için de milyarder olmasa da, bir milyoner gerekiyor...

0|0
    0|0
  • Çevredeki kuşlara yem ver su ver.
    Başlangıç olarak bu iyi bir adım olabilir.
    İkinci proje_ kendine karşı adaletli ol ve her daim kendine iyi bak.
    Vesselam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...