Balık burcuyum ama yengeç burcunun özelliklerini taşıyorum Neden?

Burcum balık yükselenim yay ama balık burcunun nerdeyse duysallık hariç diğer özellikelrini hiç tanımıyorum Yengeç burcunun tüm özellikleri var bende. Çok fark yok aralarında yengeç ve balık burcunun ama bazı özellikleri farklı aslında Neden yengeçin özelliklerini taşıyorum fikri olan astrolojiyle ilgielenen?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü burç saçmalık. Buna inanacaginiza hala dayanak arıyorsunuz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kimliğe yanlis yazmislar

0|0
    0|0
  • Sulu gözlü, derin düşünen bir insansan ve hayal dünyasında yaşıyorsan kesin balıksın.

0|0
    0|0
    • Hayal herkes kurar ama mantık çerçevesinde olması lazım hayalci hatta hayallerle yaşayan insanların aptal olduğunu düşünüyorum Sulu gözlülük ikisinde de var. balık burcu çok fedakar oluyormuş mesela ben çok fedakar olabileceğimi düşünmüyorum Olurum ama kişisine göre

• Öylesin hatta balık kızlarıyla hep böyle iddaalaşmalar yaşarım :D

• Beni tanımadan adımı dahi bilmeden karakterim hakkında yorum yapman çok saçma değil mi

• burçlar karışmış

0|0
    0|0
  • Anlamam araştırmak lâzım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ilgileniyorum ama bir bakmıştım zamanında yükselenim ney diye ikiside yengeç olar mı arkadaş :D bnmki daha beter

0|0
    0|0
    • Ben yengeç burcunu seviyorum ve tüm özelliklerini taşıyorum evcimenlik özellikle. Balık kadar hayalperest falan değilim mesela Yengeç bana daha yakın ama neden bilmiyorum

Yükleniyor...