TBMM Başkanı ve laiklik yeni anayasada olmamalı demesini nasıl karşılıyorsunuz?

Şimdi laikçi, ateistler, kemalistler diye tü kaka olarak hedef gösterilen ilkeyi benim uzun zamandır dilimde tüy bitme noktasına kadar getirenlere soruyorum;gerçekten neymiş bu laiklik? Sekülarizmle arasındaki fark nedir? Sekülarizle laiklik arasında çok ince bir fark vardır. Zaten okuyup araştırırsanız hak vereceksiniz.. Benim uzun zamandır dediğim şeyi Erdoğan da demiş. Bu sefer Erdoğan'a hak veriyorum. çünkü gerçek bu. Allah bile Kuran'da herkesin dini kendine dedikten sonra neyi tartışır, neye karşı çıkıyorsunuz?
Videoda Erdoğan açıklıyor, ve inanın, bu sefer doğru söylüyor:D

1:07'den sonrasına dikkat çekmek istiyorum...

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Erdoğan sadece bu sefer değil, her zaman doğru olanı ve stratejik açıdan ülkesini ileri götürecek olanları söyler. Onun bir felsefesi vardır; ''Bizim değerlerimizde yol engel tanımaz. Önünde cami bile olsa eğer yol oradan geçecekse, biz o camiyi yıkarız, gideriz o camiyi başka bir yerde inşa ederiz.'' Der. Kendisi ilk seçildiği dönemde yeterince güçlenebilmek adına yahudilerin ve ABD'nin safında olmuştur. Hatta öyle ki ona Yahudi dostu nişanı dahi verilmiştir. Fakat, gerekli güce ulaştıktan sonra tüm bağlarını kopartmış, hepsine tek tek kafa tutmuştur. Aynı şekilde ödülü de geri alınmıştır. Erdoğan tıpkı daha önceleri yaptığı gibi yine insanların duymak istediğini, sistemin kendisinden istediğini vermiş. Ardından o sistemin çarkına çomak sokarak, kendi lehine çevirecektir, tıpkı bugün olduğu gibi. Bu adam 25 senedir tek bir seçim kaybetmiyorsa bunun sebebi budur. Gerekirse düşmanıyla aynı yatağa girer, onun gücünü emdikten sonra onu bertaraf eder. Bunu yıllar boyu idrak edememen senin eksikliğini gösteriyor...

0|0
    0|0
    • ne kadar kolay dimi sizden olmayanı hedef gösterip hain ilan etmek? her zamanki haliniz. Siz biz'i kim çıkardı? Herşeyi yazsam 500 sayfalık kitap olur. Daha geçenlerde israille %90 anlaştık muhabbetleri var.25 sene mi? tamam tamam yaşın da 24, ben 38'im o günleri çok iyi hatırlıyorum merak etme.. çok yanlışsın. durup dururken de bir b. ok atmasanız olmuyor. Şimdi chp zihniyeti diyeceksin işte bu da hedef göstermedir. Ben tarafsızım arkadaş. Yahudi dostu nişanı değil o işbirliği ve cesaret ödülü olarak söylendi. İşin aslı çok farklı bunu araştır bence:)

• 1993ten beter durumdayız , bugün bu ülkenin resmini çek görürsün ne kadar berbat bir halde olduğumuzu.

• TBMM başkanı dün anayasada laiklik olmamalı demişti, bugün 180 derece U dönüşü yaptı, tasmasını tutanlar arka çıkmadığı için

0|1
    0|0
    • Bunlar hep böyle ne yaparsın

• @ipragaz45 hırsızın eli kesilsin kemalist biri olarak senden çok savunurum şeriatı, ama bunların getirdik dedikleri şeriat mazluma şeriat, kendine sekülerlik olur, Suudi Arabistan hakkında makaleleri oku neden istemediğimizi ve neden gelmeyeceğini daha sağlıklı idrak edersin

• al işte aynı şeyi dedik..

Yükleniyor...