Bir Türk olarak Kürt ile evlenir misiniz?

Faşistlik yapmak istemezdim bu soruyu sormak da faşistlik oluyor ama merak ettim. Bence kürt olan kişi hdpye oy vermediği sürece huylar uyuşuyorsa evlenilebilir. Ama bir pkk partisine oy verenle evlenilmez.

2|1
14|57

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Egeer hdpkkli değilse evlenirim çoğu kürt Türkiyeyi en az bizim kadar seviyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 56

• Bozkurt, onunla evlenirse bu olur www.xresimleri.com/.../alman-kurt-kopegi.jpg

2|3
    0|0
  • Tabiki de öyle ki zaten hdp ye oy veren pkk yi destekleyen kürt diye tabir edilmemeli onlar apaçık ermenidir. Ayrıca milliyetçilik kavramı iyi bir şey ama ırkçı olacak kadar sapmamalıyız. Kuranda ey Türk ey Kürt demiyor Ey Müslüman kulum diyor Alla (c. c)

1|0
    0|0
  • Eğer Pkk sempatizanı değilse Türkçe konuşuyor ise ve kültürler farklı değilse olur

1|1
    0|0
  • hiç bir şekilde evlenmem. çocuklarımın 46 kromozomunun 23 ü kürt olmamalı

1|0
    0|0
  • Hdpkk li olmadigi surece basimin uzerinde yeri var.

1|0
    0|0
  • Dediklerine katılıyorum.

1|0
    0|0
  • Katılıyorum görüşüne.

1|0
    0|0
  • Allah korusun

1|0
    0|0
  • Böyle keskin ayrılıklar mantıksız bence.(kürt, laz, çerkez.. gibi) kültürleri uyuşuyorsa sorun yoktur.

1|0
    0|0
  • Büyük konusmak istemem ama evlenmem kendisi iyi olsa dahi cevresindekilerde kurt olacagı ıcın rısklii

1|0
    0|0
  • Kürtler senin gibi güzeller güzeli, damarlarındaki asil kanın akışı görünüyor o derece bembeyaz tenli bir kızla evlenemiyor ya çok şey kaybediyor. ah şu şanssız Kürtler.

1|0
    0|0
  • Kızım evlenmek istese kan çıkar... kan.

1|0
    0|0
  • Evlenirim yeterki namuslu düzgün sadık olsun kürt türk fark etmez ama ben türküm Fatih Sultan Mehmet gibi grur duyuyorum

1|0
    0|0
  • evlenmem!

1|0
    0|0
  • asla asla evlenmem

1|0
    0|0
  • kurt turk farketmıyor tek kurtler pkkye oy vermıor bır cok turkde veriyor unutma turkıye zaten batmıs durumda anca egolu kendılerını bı halt zannedıyor sahsen ben turk olsamda bır turk kadınınlan olsemde evlenmem cunku kahpeler

0|1
    0|0
  • Irkçılık yok her türkü insanla evlenirim

1|0
    0|0
  • Bir Çerkes olarak Çerkesle evlenirim.

1|0
    0|0
  • Evlenmem ya rus ya türk :) olsun

1|0
    0|0
  • bir türk olarak hdp ye oy veriyorum yani evlenecek olsam kürt-türk veya başka bir milletten olması önemli değil.

0|1
    0|0
  • benim için farketmez.

1|0
    0|0
  • Pkk yandasi olmadigi surece neden olmasin

1|0
    0|0
  • Evlenmem sis

0|0
    0|0
  • Evlenirim tabii ki.

0|0
    0|0
  • Evlenmem, türk ve karadeniz yafa koreli harici kimseyle evlenmem

0|0
    0|0
  • Evlenmemeli bence.

1|0
    0|0
  • Olmaz bacım sen unut o işi burda isi bilen biri var pişman olursun demedi deme

0|0
    0|0
  • evlenirim sevdikten sonra zencide olsa evlenirim sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • hangi partiye oy verdiği umrumda bile değil mantıklı biri olsun yeter. ama ben bir kürtle evlenmem ya da bir lazla da evlenmem ben egeli birini istyrm ya da akdenz marmara falan. karadenz iç anadolu doğu kültr farkı olur istemem

0|0
    0|0
  • Cakallara bak yok Türkçe konuşursa yok böyle yaparsa soyle yaparsa yok kürde ü yok ulan çakallar kürd kızlarının sızın gibi itlere ihtiyacigimi var biz kürd erkekleri ölmedi itlere bak

0|1
    0|0
    • İt olan sensin. Doğru konuş

• Evleneceğim biri yok.
      En ağırı senin lafın o yüzden karşı çıktım.

• Ağırlık anlayışın ne kadar dengesiz senin kürde ü yok diyene laf yok bunlara çakal diye bana doğru konuş komediisniz

• Erkekler Devam
    26

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Olabilir ama hdp li olmamalı

1|1
    0|0
  • Nankör olmayan insanla evlenilir..

1|0
    0|0
  • Pek anlasamam o yuzden hayır

1|0
    0|0
  • Olur ama hdp pkk olayı olursa kesinlikle olmaz vatan hainiyle evlenmem

1|1
    0|0
  • Zaten nişanlı biriyim. Ama yine de bir kürtle evlenmezdim. Gelenek görenek açısından türkler ve kürtler oldukça farklı. Evlilik gibi ciddi bir işte bu büyük sorun.
    Bir de affınıza sığınarak söylüyorum ki kürtlere karşı tuhaf bir önyargım var. HDP'ye karşı yok, ama kürtlere karşı var, şahsen ben pek benimseyemedim.

0|0
    0|0
    • Kültürler farklı olduğu için alınamadığın için benimseyememen normaldir. Her insan sabırlı değil tabii. Ama neden nişanlısın o zaman. Onu anlamadım.

• Kürt biri ile nişanlı değilim. Yani onu belirtme sebebim nişanlıyım böyle bir şeyi bu konumda düşünmem sağlıklı değildir belki gibisinden bir eklemeydi sadece :)

• Kürt ve romen ile olmaz. Irkçı değilim kişisel bir tercih.

1|0
    0|0
  • Cık ne olursa olsa evlenmem ben

1|0
    0|0
  • Irkı değil düşünceleri önemli insanların

1|0
    0|0
  • Pkkli felan degilse olabilir. Şu hale bak ya eskiden cogunluk bakilmazdi bile buna ulke ne hale geldi. Düsman olduk resmen. Kendileri ettiler

0|0
    0|0
  • gözlerimle görmek isterdim devletten yana olduğunu

0|0
    0|0
  • Kesinlilkle evlenmezdim

0|0
    0|0
  • karakter olarak bir çirkeflik seziyorum çoluğuma çocuğuma geçer mazallah

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmak istemem ama olmaz o iş