Kapat

İnsanlar neden sabah 8 aksam 5 maasli sigortali bir iş isterler?

Neden sabah 8 aksam 5 tatili olan massi 2.500 4.000 tl maasim olsun sigortam yatsin ooo ondan iyisi yok. Her iste calismis biri olarak soyluyorum yeri geldi motosiklet alip vodafone sozlesmelerini dahittim yeri geldi takim giyip araba alip sattim yeri geldi barda milete icki verdim. İnsanlarin dedigi gir duzenli bir isine calis. Ama duzen dedikleri sey kisir dongü benim icin, 4 bin hatta 10 bin al o parayla ne uzat ne kisalirsin girisimci olmak herzman kazandirir ben cok kazandim ama elim cok acik para tutamadim ki halend eoyleyim

0|1
6|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gençken güzel de yaş ilerleyince sıkıntı. Çocuğunun veli toplantısına gidip gidemeyeceğini bile bilemezsin düzensiz işte

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Zaten bu devirde iş bulmak da çok zor bebek bakıcılığına bile lise mezunu istiyorlar sanki bebeğe trigonometri öğretecekler

0|1
    0|0
    • o is sahibinin kendi vasif yetersizliginde işe göre eleman secmek yerine egitime gire seviyor ve verim alamiyor her isin vasfi farklidir

• Haklisin 👏 👏

• Cunku kafan rahat oluyor işin sağlam oluyor az olsun öz olsun istiyorsun. Ben şahsen rahat sabit bir iş istiyorum. Senin yaptıkların riskli herkes senin gibi bu riski alamıyor. :D

0|1
    0|0
  • En güzeli kanks.. Ayrica sıkılmazsinda paran olduğu sürece rahatsın boşver 😌😌

0|1
    0|0
  • daha rahat

0|1
    0|0
  • Aynı ben

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben kaptanım hayatım gemi üzerinde dünyayı dolaşarak geçti yeri geldi 1 yıl 17 gün gemide çalıştım 7/24 :) şimdide 15 gün çalışıyorum 15 gün evde tatil modeli. tabiiki inkar edemem büyük paralar kazanıyoruz ama hep sabah 8 akşam 5 çalışmak isterdim :/

0|1
    0|0
    • Bence guel meslek iste seviyoshn ama belkide sendede yas ilerledikce o heves kalmiyo belki bendede kalmicak

• Namusuyla Çalışmak İsteyene TÜRKİYE'de İş Çok!

0|1
    0|0
    • mesele iş deilki mesele kimseden emir almamak yoksa is illaki cok

• Pazardaki adam kimdem emir aliyorki örneğin? Kurallara uymakla emiri karsitiriyosun bence. is begenmemek değil ilaki herkes patron olcak demiuorum insanlara is istihtami saglayacak isler yapmaliyiz diyorum. 10 kisiden 1 i maasli is bulmak yerine yaninda isci calistiracagi bir is kursa diyorum
      Ben

• Ben Genel Olarak Belirttim Herkes Emir Alıyor. Bahsettiğin Konuda Yerden Göğe Kadar Haklısın.

• püsürlük

0|1
    0|0
  • katılıyorum kardeşim sana sonuna kadar

0|1
    0|0
  • Evlenip başka insanların sorumluluklarını aldığın zaman baktığın çerçeve çok değişiyor

0|1
    0|0
  • Gelecek kaygisi

0|1
    0|0
  • İttırilmiş secim bu kimse istemez..

0|1
    0|0
Yükleniyor...