Ben kotu bir insanmiyim?

Insanlar beni sevmiyo benim sevdiklerim isleri gelince cagiriyolar kavga cikinc ben dislaniyorum. neden acaba kimseye bisi demedigim icinmj 😔Sevdigim Cocugun anneside diger kizi begenmid benim icinde demiski bu cirkinmi benim oglumu seviyo 😢bula bula bu tipsizimi buldu dedimis 😢o da beni sevmiyo fsrkindayim ben. ben neden kaybediyorum. survivorda semih ozturku cok seviyorum benim yapmak istediklerlerini hep yapiyor ama bn onun gjbi herkeze hak ettigi gjbj dsvranamiyorjm 😢
Cokmu cirkjnkm kadin beni begenmedi 😢😢Ben kotu  bir  insanmiyim ?
Bunlar yuzunden hangi insanla tanissam danki beni istemiyomus algisi oluyo 😢😢😢

0|0
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• o zaman...
    sen biraz seçici olsan yaa
    belkide sorun herkese aynı şekilde davranman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Öncelikle gayet güzelsin bunu belirtim kendine haksızlık etme seni sevmemelerinin baş nedenide doğru insan olduğun içindir devir o devir doğru insanlar pek sevilmez.

0|0
    0|0
  • ergenlikte bendede böyle durumlar çok oluyordu kızlar beğensin diye saçlarıma sürekli jöleyle farklı şekiller veriyordum spor giyiniyordum hareketlerimle cool olmaya çalışıyordum beğenenlerde çok çıkıyordu ama bazı zamanlar hiç bir kız beğenmiyordu tipsizmiyim nedir arkadaş diye düşünüyordum zamanla ihtiyarlıydık tipsiz oldugumu kabullenmeye başladım saçı başı dagıttım sade kıyafetler giymeye başladım kaba saba hareketler yapmaya kızların hiç hoşuna gitmeyecegini düşündügüm hareketleri yaptım yapıyorum tuhaf bir şey oldu bazı kızlar bana aşık oluyor neyime aşık oluyorlar şaşırıyorum meğerse doğal davranınca yakışıklı ve cool gözüküyorum bence sende öyle yap

0|0
    0|0
  • Senin gülümsemene şiir kitabı yazar, seninle ettiğim iki hoşsohbetten gerçek hayat romanları çıkarırım.
    Dünya tatlısı, muhlis bir insansın boşversene sen onları.
    Güzel olman bir yana, seni karakterinle değil dış görünüşünle yargılamaya kalkan o anneye Allah akıl fikir versin.
    Hem gözleri görmüyor hem aklı kıt.
    Hiç takma kafanı sen böyle şeylere, kendini hiç değersiz hissetme. Biz varız, bütün ks bir toplanırsak hepsinin canına okuruz. Sen sıkma canını

0|0
    0|0
  • Sen henüz çok küçüksün.
    Olgunluk oluşmamış.
    Bir kaç yıl sonra çok sevilen birisi olacaksın.
    Süreni ve sıranı bekle :)

1|0
    0|0
  • Maşallah Çok Güzelsin Kardeşim. :)

0|0
    0|0
  • Ilginc

Yaş kaç 15 mi

0|0
    0|0
  • prenses takama bunları ya derslerine odaklan sen bunlar sizin için çok erken daha

1|0
    0|0
  • yaş 15 15 15 15

1|0
    0|0
  • merak etme büyüyünce geçer

0|0
    0|0
  • bir kac kisinin adiligi seni karamsarlığa suruklemesin pozitif ol bizde yasıyoruz bu tarz seyler ama mutluluğumu değmeyen insanlar icin bozamam sonucta

0|0
    0|0
  • Buranın en güzelisin halt yemis onu diyenler

0|0
    0|0
  • Seytann

0|0
    0|0
  • Bunları yazdın bende 28 yaşında olduğuna inandım.

0|0
    0|0
  • Degilsin cocuksun daha

0|0
    0|0
  • İnsan gönlü ile güzel olur. Fiziksel görünüm senin kişiliğini etkileyecek değil ya demi.

0|0
    0|0
  • cimcime gibisin :D

0|0
    0|0
  • Büyüyünce geçer ergenlik halleri

0|0
    0|0
  • Güzelsin kafana takma çöpten meseleleri

0|0
    0|0
  • Harika bence

0|0
    0|0
  • çirkinsin kanka

0|0
    0|0
  • iyisin...

0|0
    0|0
  • Çirkinsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Canım kendini boşuna üzüyosun benim sevdiğim çocuk vardı benimle ayı tipe bak maymun diye dalga geçerdi ben kendi masalımın başrolü oldugumu kendime inandırdım artık o peşimden koşuyor sende kendine inan herneyse konu bu değil özgüvenli ol kımseye kendini ezdirme kim sana ne diyorsa sen onlara iki katını söyle ve çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır unutmaaa <3

0|0
    0|0
  • ah be canım gayet güzelsin

0|0
    0|0
  • Semih'in desteklemek dışında güzelsin.

0|0
    0|0
  • Alın bunu buradan :D

0|0
    0|0
  • Çocuk

0|0
    0|0
  • Bak çevremde herkes beni çok beğenir hep tercih edilen beğenilen taeaf olurum ama sen bendende güzelsin :)

0|0
    0|0
  • Ya kiyamam sana :D Cirkin degilsin ki gayet de guzelsin. Ayrica emin ol akillar basa geldiginde insan dis gorunusun ne kadar onemsiz oldugunu anliyor. Ayrica tekrar soyluyorum ki cirkin falan degilsin, gayet guzelsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...