Bu çocukta cimrilik mi var?

Ben 2 haftaya memlekete dönüyorum ve çok az param kalmıştı buna rağmen kendisine kendi hesabımı ödetmemek için akşam yemeği söylerken 10 lira uzatıp burdan öde dedim, kendisine dahil etti o paraya ve bu para yetecek mi bize dedi. Daha öncelerde de pintiliği olduğu için içten içe gıcık oldum ama bişey demedim yeter dedim, sonra ayranda söylesene dedim. Ayran parasını nerden ödiyecez dedi öde işte sen dedim, yok mu sen de dedi. peki ya sende yok mu dedim, var ama yok dedi. sinir oldum 20 lira çıkarıp verdim. Para sorunum değil ama bu gerizekalıda cimrilik mi var cidden sinirimi bozuyor. Onda kaldım iki gün. Sabah neredeyse öğleye kadar kaldım ve bana hiç "aç mısın" diye sormadı ya canım mı bu. Misafir olarak gelmişim her sabah açım dememi bekliyor ve ben uyuyunca gizli gizli mutfakta yemek yedi resmen ya :D offff trajikomedi :D

Güncellemeler:
yazdığım küfürleri KS değiştirmiş. "Canım mı bu" yerine hakaret yazmıştım değiştirmişler:)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• nerden buluyorsunuz boyle cınslerı ınan bununla bır ömur gecmec ıyı duşun derım ben

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cimri belliki aman tenezzul rtme ode degismez o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...