Bir kızın/ erkeğin öncelikle neresine bakarsınız?

tanıştığınız birinin ya da yolda gördüğünüz bir kızın erkeğin ilk önce neresine bakarsınız? dürüst olun ve sebebini söyleyin ;))

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kapalı ise türban bağlama şekli ve yüzüne bakarım açık ise yüzüne ve saç şekline

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkeğin ellerine bakarım büyük kemikli ve damarı belirgin olmasi çok hoşuma gidiyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Burnuna poposuna dişine.

0|0
    0|0
  • Erkekse sakalları ardından gözleri kızsa saçları.

0|0
    0|0
    • saçları nasıl olmalı sencee?

• Tamamen bir cemaat yalanı. Sehat dershanesine gidiyordum bir ara kücükken bunu bana da demişlerdi bir de üstüne babanızın yanında bile dikkat edin demişlerdi eve gittim anneme söyledim o da babama söylemiş babam kolumdan tuttuğu gibi dershaneye götürdü beni kaydımı aldırdı müdürle de yaka yakaya geldi resmen sen benim kızımın beynini nasıl yıkamaya çalısırsın diye. İnanma yani tamamı palavra. Bu şekilde tabular yaratıp seni karşı cinsin sadece bir et parçası olarak gördüğü düşüncesine inandırmaya çalışıyorlar.

Tamam dar giyinirsin etkilenirler, dekolte verirsin etkilenirler kendin kaşınmışındır ama ben tesettürlü değilim bileğim filan da açık kısa kol ve yarım kol da giyerim saclarımı da açarım dikkat çekmem daha kimsenin dönüp baktıgını görmedim bazı türbanlilar var ki benden çok dikkat çekiyor. Yani biraz da sana bağlı. Kimse gidip bileğinden tahrik olmaz. Tesettürlüysen güzelce örtün değilsen dikkat çekecek şekilde giyme yeter gereksiz tabulara gerek yok.

• anladım teşekkürler :)

• Ayakkabisi ve sebebi yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...