Starbucks meraklıları sorum size?

Şimdi aklıma takıldı. Ben normal şartlar altında Starbucks'a giden biri değildim. Ilk hoşlandığım çocukla gittik, şimdi ise ordan kahve alıp çıkmaktan yolda içmekten büyük zevk almaya başladım. Peki sadece kahveyi sevdiğim için mi hayır. Hoşuma gidiyor öyle yürümek.
Peki siz Starbucks meraklıları siz sevdiğiniz için mi fiyakam olsun diye mi gidiyorsunuz? Starbucks meraklıları sorum size?
Bu da benden size gelsin. Kursa gelmeden kahvemi alırım ben arkadaş!

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ben konseptini seviyorum garson falan yok alıp kahveyi çıkıyorum üst katlara masalarda çalışıyorum ediyorum mis gibi elit bir ortamı var yani.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler

• Ay gizli kendine ne esrarengiz bir hava kattın

• Ahahahaha evet 😂😂

En İyi Kız Görüşü

• Atmosferini seviyorum aslında daha çok. Fazla sirkülasyonun olmadığı zaman aralıklarında ya da günlerde kahveleri fazla demlenmiş oluyor.

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Benim yaşadığım yerde, çevrede Starbucks'a gitmek fiyakalı olduğunu göstermez ki Starbucks fiyakalı bir yer değil. Türkiye'de ilk popüler olduğu dönem belki öyleydi ama şuanda anladığım kadarıyla sadece görmemiş, varoş kesim bunu "fiyaka" olarak kullanıyor. Yolda yürürken kahve içmeyi çok severim Taksimde Espressolab tercihimdir.

1|0
    0|0
  • Starbucks amblemini de insanlar gorsun diye karsi tarafa tutuyor musun yururken? Ergenlik iteminin olmazsa olmazi çünkü :D

1|0
    0|0
  • Durumcu Ahmet usta iyidir ya 😀

2|0
    0|0
  • fiyaka istesem starbucksla yapmam bunu.

1|0
    0|0
  • İgrenc Kahve dunyasi basarili ama

1|0
    0|0
  • tamamen satış politikası. insanların neyi seveceğini çok iyi biliyorlar

1|0
    0|0
  • Filitreli kahvesini sevdıgım ıcın gıdıyorum kardesım

1|0
    0|0
  • Starbakstan kahve alıp kendini kontesss sanan masum köylü

1|0
    0|0
  • sevmiyorum yolda bir şey yiyip içmeyi

1|0
    0|0
  • sırf oraya garson olmadıgı icin gidiyorum

1|0
    0|0
  • Bilmem

1|0
    0|0
  • 3 ü 1 arada yeter bize, gitmedim gitmeyi de düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Starbucksa giderim kahvemi alir çıkarım. Benim için siradan bir kahve dükkanı

1|0
    0|0
  • Su kahvenin fiyati nedir😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• valla ben starbucks düşmanlığını anlayamıyorum... her gittiğimde yeni bir şey denemeye çalışıyorum ve daha hiç pişman olmadım. bazı içecekler çok şekerli evet ama öğrendikçe daha az şurup koymalarını filan rica edebiliyorsunuz. zaten 2 haftada bir filan gidiyorum. ders çalışmak için muazzam. müziği sakin, ortamı sakin. sabahtan akşama kadar bir kahveyle otur kimse gelip rahatsız etmiyor. fiyatlar tuzlu olabilir ama çok abartılıyor. (termosunuzu götürürseniz filtre kahve 4 lira filandı sanırım) hava konusuna gelince benim hoşuma gider sokakta kahveyle gezmek ama bunun kolayla gezmekten pek bir farkı yok benim için :D

1|0
    0|0
  • yazık la o paraya

1|0
    0|0
  • bazı kahvelerini evde yapamıyorum bu yüzden :)

1|0
    0|0
  • kahvesını sevıyorum

1|0
    0|0
  • Fiyaka olsun diye 😂

1|0
    0|0
  • ben kahvesi güzel diye giriyorum valla

1|0
    0|0
  • Hiç starbaksa gitmedim. Fakirlik kanıma işlemiş :(