Birisinden hoşlandım tüm fakülte beni çekiştiriyor ve insanlar beni görünce korkuyor. Ne yapmalıyım?

Herkes beni suçluyor ve vücudumu hissetmiyorum. Depersonalizasyon var biraz da bende. İyice panik oldum. Psikolojik tedavi görüp ilaç alırsam düzelir mi? Okul değişmeli miyim? oldukça hassas bir insanım.

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bence senin güzelliğine bakıyolar sen yanlış anlıyosundur. Takma kafana

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birisinden hoşlanıyosun diye neden tüm insanlar senden korkuyo anlamadım aradaki bağlantıyı?

0|0
    0|0
    • İşte öyle kötü biri olarak görüyolar herkes suçluyor. Okul değişmeliyim değil mi?

• Çok saçma değil mi sizce de. herkes yanımda kalp krizi geçirecek gibi dehşetle bakıyo

• Hani psikolojik sorunlaım olduğunu arkadaşı biliyodu belki de korkmalarının nedeni bu olabilir mi?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• yok artık bence bu senin kuruntun birinden hoşlanmak suç değil. hadi çekiştiriyorlar diyelim birinden hoşlandın diye korkmak ne alaka başka birşeyden korkuyor olabilirler. bence okulu değiştirmeli değil psikolojik destek almalısın.

0|0
    0|0
    • Korkuyorlar. herkes şok ifadesinde. vucudumu hissetmiyorum

• Daha iyi olabilir değil mi çünkü bu suçluluj duygusu delirtiyo. bunu yeni dönemde mi yapmalıyım sizce

• Yani evet olayların üzerinden biraz zaman geçtikten sonra yapabilirsin

• susss psikopatt

0|0
    0|0
Yükleniyor...