Kardeşimden nefret ediyorum keşke ölse?

Kardeşimden nefret ediyorum. Hiç ders çalışmıyor hep bilgisayar oyunu oynuyor. Benim çalışmamı da engelliyor. Ev ile kampüs yakın olduğu için kendi evimde oturuyorum. Evdeyken beni de ders çalışmaktan alıkoyuyor.8. sınıf öğrencisi. Yarın teoga giricek. Yaklaşık 400 tl verip bir sürü test kitabı aldı sırf istiyo diye. her gün 20 soru çözdü bıraktı. kitaplar duruyo. minecraft oynayıp duruyor. youtube kanalı açmış kendine minecraftla ilgili oraya video koyup duruyor. anneme bağırıyor küfür ediyor. bu çocuk neden böyle anlamıyoruz. ben ve abim son derece terbiyeliyiz. allaha şükürler olsun inşallah güzel mesleklerimiz olacak. annem ve babam bizim okumamız için elinden geleni yapıyor hele annem sırf bunun için yaşıyor. ama bu aptal onu mahvetti. bağırıyor küfür ediyor bilgisayardan kalkmıyor. hele ki matematik hiç çalışmadı şu ana kadar. umudunu kesmiş. mat. beni ilgilendirmez diyip duruyor. iyi bir liseye gitmesi lazım. ama kötü bir anadolu lisesine gidecek hissediyoruz. ben ve abim hep başarılıydık yabancı okullardan mezun olduk. ama gel gelelim bu çocuk internet bağımlısı terbiyesiz, hoşgörüsüz, insanları sinir etmeyi seven, her şeye karışan, kendi istediğini yaptıran, manyağın teki. bir şey olmaz bu çocuktan diye korkuyoruz. ne yapmalıyız, lisede de böyle olursa hayatı çöp olur... hele ki lisenin zor matematiğinde kötü notlar alırsa annem kahrolur... ne yapmamız lazım? Bu arada kardeşim erkek.

1|0

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...