Bisiklet Sürmeyi Bilmeyenler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sizce bisiklet sürmeyi bilmemek nedir? Nasıl karşılıyorsunuz bu durumu? Çevrenizde var mı? Detay...

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• Çok şey kaybediyorlar 😂 eğlenceli ya severim bisiklet sürmeyi 😅

0|1
    0|0
    • Bence de çok şey kaçırıyorlar. :/ el bırakıp gitmek... Yokuş aşağı inmek... Uzun uzun pedala basmak, takıcaksın kulaklığınıda woow..

• Özellikle bebek sahilde falan binmek güzel oluyor... Ya nerede binersen bin iyidir bisiklet... :D deniz bisikleti bile candır be...

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben bile hergün 1 saat sürerim.
    Hemi de dağ bisikleti

0|1
    0|0
    • Helal olsun. :) Bisiklet kalori yakmanın ve form da olmanın ayrıcalığı... Ve iyi bir aktivite...

• Malesef memlekete bisiklet kültürü yok.

• Sorun yok kolayca öğreniliyor zaten *-*

0|1
    0|0
  • Çocukluğunu eksik yaşamış derim

0|1
    0|0
  • ya ben bilmiyorum demekki arkadas cevresi yok ya da surecek mekani yeri yok

0|1
    0|0
  • ben misal :/

0|1
    0|0
  • evet mesela ben 31 yaşındayım hala kullanamıyorum. Çocukken sevmedim binmesini hala sevmiyorum :)

0|1
    0|0
    • Sevmeyebilirsin :/ ama bence sürmeyi dene. Çok sevebilirsin.

• Olabilir arkadasimin çocukluğu pek güzel geçmemişti misal sonradanda biraz zor

0|1
    0|0
    • Anladım çocukluktan gelen bir özellik gibi düşünüyorsun sanırım. Yürümeye başlamak gibi, erken yaşlar başlanan.

• Bisiklet sürmeyi bilmediğini

0|1
    0|0
    • 2 tane bisikletim var biri yarış biri de dağ. Hemde öyle basit bisikletler değil. Çocukluğumdan beri kullanıyorum. Hatta bisiklet grubumuz var sık sık olmasa da eskiye nazaran geziyoruz. Bence yanlış düşünmüşsün. Soruyu soruyorum diye ben bilmiyor olmuyorum canısı.

• Basit biri değilsin onu anladım konuşmalarından. Zeki akıllı insanları seviyorum. :) İltifat ediyorum geri çeviriyor gibisin? :|

• Yok. Saolasın. 😄

• Bnde yeni ogrendim

0|1
    0|0
  • Sürmeyi bılmeyen yoktur heralde benım babamda bisiklet surmeyı bılmıyodu harıka bı duygu

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyordum ta ki çevremde süremeyen insanlar türedikçe. :)

• Olabilir herkes bilmek zorunda değil

0|0
    0|0
    • Herkes bilmek zorunda değil de hani su içmek gibi bir şey değil mi bu?

• var bilmeyen

0|0
    0|0
  • Ben bilmiyorum:/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Cahiller bisiklet sürmesini de bilmiyor galiba.

0|1
    0|0
  • normal karşılarım

0|1
    0|0
  • Ben varım.

0|1
    0|0
  • normal..
    herkes dengede duracak diye bir konu yok..

0|1
    0|0
  • Vardı 2 arkadaşım dengesini sağlayamadıkları için süremiyorlardı doğal bir şy :D

0|1
    0|0
    • Denge problemi yaşayan birisini anlarım. Ama normal biri düşünelim. Sağlıklı bir kız / erkek. Nasıl olabiliyor şaşırtıcı gibi.

• Yok artık derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...