Hic kimsenin haddine değil Türk kızını, insanini kücümsemek degil mi 👊👊👊👊?

Türk kızları makyajlı güzel makyajsız cirkin, peki erkekler sakalsiz aynaya bakabiliyor musunuz? Benim size bakmaya midem elvermiyo. Türk kızları kilolu spor yapmaz vs vs peki Türk erkegi ve onuuun dillere destaaaan göbeğini nedir? Rus kızları rus kızlar siz kendinizi hint kumasi mi sandiniz? Birde rus erkekleriyle kiyaslasaniza kendinizii. Türk kızı ve tribi peki trip atan Türk erkeklerini napicaz? Ayrica trip atmak irksal bir sey degil kizlarin dogasinda olan bir sey bir cok yabanci uyruklu arkadasim var bizlerden beterler. Yani beyler diyecegim o ki hicbiriniz bir Brad Pitt degilsiniz ama havanizdan yaniniza varilmiyo cok sikayetciyseniz gidin rusyada yasayin tabi o kizlar size bakarlarsa 😉😉😉 birde sorsan hayatinda bir tane yabanci uyruklu arkadasi olmamis ama agzindan rus kizlari dusmuyo 😂😂😂

2|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• TÜRK Kızlarına Karşı Yabancıları Övenlerin %99.9'u, Hayatında Her Fırsatta Övdükleri Başta Ruslar Olmak Üzere Diğer Yabancı Milletlerin Kadınlarını Tv'de, İnternette, Şanslıları, Sultanahmet, Taksim ve Tatil Bölgelerinde Görüyor Emin Ol.

1|0
    0|0
    • Haha kesinlikle bir merhabalaşmıslıklari bile yoktur

• Merhabalaşsa Ne Olur, Daha Türkçeyi Doğru Düzgün Telafuz Edemeyen Barzolar..

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın sanarlar ki o küçücük dağları onlar yaratmış bir nevi ördeğin kendini ayna da kuğu görmesi :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hiçbir zaman sakal bırakmam, yüzücüyüm, asla trip atmam atılmasını hoş karşılamam, yabancı birçok arkadaşım var, rus takıntım yok, zaten türkiyede yaşamayı düşünmüyorum şartlar oluştuğu anda çeker giderim.

0|0
    0|0
  • rus kızları bir melek :)

0|0
    0|0
    • Amca kac tane rus kiziyla birak takilmayi selamlastin acaba?

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...