Haberlerde izledim kanım dondu siz bu duruma ne diyorsunuz?

Türbanlı bir anakolu öğretmeni çocuklardan aralarındaki bir çocuğu dövmesini istiyor ve seyrediyor kanım dondu. Her türbanlıya dindar gözüyle bakmamamız gerektiğini bize anlatan bir görüntüydü izlediğim, küçük şeytan seni...
Göstermelik başın örtenler malesef içten isteyerek örtünenlerinde adını kirletiyor.!

Bence bu küçük şeytanın çok ağır ceza alması gerekir siz ne dersiniz?

Güncellemeler:
bir kişide beğenseydide xper kazansaydık :)))

1|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kişi türbanlı, çarşaflı vs. olunca neden dile getiriliyo anlamadım. Benim gibi açık olanlardanda böyle canavarlar çıkıyo ama orda başı açık bir bayan diye adı geçmiyo hiç neyse.
    Soruna gelince ben bir anne olarak o karıyı okşardım.

2|1
    0|0
    • çünkü halkımızın bir kısmı malesef başı kapalı olunca ve ya sakal bırakıp dini terimler kullanınca karşısındaki dindar olarak yorumluyor dindar kisvesi altında böyle sapkınlıklar yapılıncada daha çok göze batıyor.. sen okşarmışsın ben neler yapardım kimbilir

• Yok valla bildiğin atlıyorum :))

• atla yakışır, tutmayın küçük lolitayı :)))

• kapanmak sadece bir Allahin bir emrini uygulamis olursun kusursuz insan olmazsin.

umarim o kadin iyi bir ceza alir.

0|1
    0|0
    • kapanmanın emir olup olmadığı halen tartışılıyor...
      Bencede çok ağır ceza alması gerekir

• Kapali diye belirtmen alakasiz olmus kapalisi acigi yok bu isin aciklarda yapiyo emin ol bende anaokuku ogretmeniyim utandim resmen kamera var idare izliyo onu bile goze almis. Goturdugu sinifin ogretmenide mudahale etmiyo hepsi sorunlu.

1|0
    0|0
    • Cok alakasi var asagilari oku anlarsin

• Kendi dusuncem bu aciklarda yapiyo bende bu meslegn icindeym duyuyorm goruyorum acik olsa acik bayan diyemi belirtcektin

• altta yaptığım yorumdan kopyala yapıştır yapıyorum sana..
      çünkü halkımızın bir kısmı malesef başı kapalı olunca ve ya sakal bırakıp dini terimler kullanınca karşısındaki dindar olarak yorumluyor, dindar kisvesi altında böyle sapkınlıklar yapılıncada daha çok göze batıyor... bir kadın türban takınca veya adam sakal bırakınca dindar olunmuyor malesef bunu anlayamanlar var alttan mesaj vermek benimkisi...

Erkekler Ne Diyor 6

• umarım en iyi cezayı alır

0|1
    0|0
  • aynen bende yarım saat önce izledim sinir oluyoruz işte ama o kadına cezasına vereceklerdir diye düşünüyorum

0|1
    0|0
    • ben verecekleri cezanın pek caydırıcı olacağını düşünmüyorum iyi hal falan derken az bişi alır gibi geliyo bekleyip görcez..

• farkındayım benimkisi züğürt tesellisi ama ona en azından 6 ay ceza vermezlerse yazıklar olsun derim

• 1 gün bile almaz bu kadar net söylüyorum

• Benim cocuguma yapicakki onu oyle bir oldururumki kimse anlamaz bile ne izine ne sanina rastlanir

0|1
    0|0
  • İşte fark etmiyor hayvan oldukdan sonra acıgı kapalısı erkeği kadını ne fark eder.

1|1
    0|0
  • Her b. ok türbanlıların kafasının altından çıkıyor zaten

1|2
    0|0
  • Şeytan örtünmüş...

0|1
    0|0
    • artık örtünmekte onu kurtarmaz bence bu gibi insanların kimliklerinide deşifre etmeliler..

Yükleniyor...