Kapat

İzmir'de kadın cinayeti?

Az önce haberlerde gördüm. Hapishanedeki eşinden boşanmak isteyen kadını, izinde çıktığı sırada av tüfeyiyle öldürmüş. Kadın 23 yaşında ve gencecik bir kız. Polise başvuruda bulunmuş ve tabiki, herzamanki gibi korumadılar... Biz bunların önüne nasıl geçicez? Ne zaman sıra bize gelicek? Neden yazdım bilmiyorum? Sadece bu acıyı paylaşmak istiyorum.

Güncellemeler:
Eşinden daha önce şiddet'de görmüş

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ne ilk ne son olacak. Toplum, tüm fertleriyle ortak ve organize bir duruş sergilemezse kanunla, hukukla, cezayla bunlar çözülmez

0|0
    0|0
    • evet, insanlar çok destek veriyor... Çok haklısın

• Acaba din ve hukuktan önce ahlak felsefesi mi öğretilmeli insanlara?

• din ve hukuk tam öğretise, otomatikmen ahlak felsefeside öğrenilir ama türkiyanin %90 sözde müslüman...

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 17

• İzmir diye belirtmene gerek yoktu.
    Ortada kadınlara karşı hain şerefsizce yapılan bir cinayetler zinciri söz konusu..

Yasalar ağırlastirilmali..

Herşeyden öncede allah herkese vicdan merhamet nasip etsin vicdani merhameti tam olan insan bir kediye bile kiyamaz.

0|0
    0|0
    • Amin ve evet yasalar ağırlaştırılmalı... İnsanlık bir kere daha öldü. Allah hepsinin belasını versin

• Boyle insanlari oldurceksin yasatmican caniler

1|0
    0|0
  • evleneceğiniz insanı sevmeden önce çoook iyi tanımaya çalışmak lazım bu adam sabıkalıymış çeşitli suçları varmış daha önce allah rahmet eylesin dün bende haberini izledim gencecik insan nerden buluyolar bu tip suç makinalarını nasıl seviyorlar nasıl kandırılıyorlar çözemedim çözemeyeceğimde galiba allah ailesine sabır versin..

0|0
    0|0
    • Amin ve evet, insan kiminle evlendiğine çok dikkat etmeli ama kız 23 yaşında ve gayet güzel ama 46 yaşında... bence bu evliliğin altında birşey vardır...

• evet buda olabilir... gerçekten kızlar saf...

• duyguları çok saf malesef :(

• öncelikle yasaların uygulanması lazım, insanlara zarar vermekten başka bir işe yaramayan polisin görevinin insanları korumak olduğu hatırlatılmalı, insanları dini zihniyete sürüklemek yerine öncelik kadınlar olmak üzere ciddi eğitim verilmeli.

0|0
    0|0
    • çok ama çok haklısın. Bende böyle düşünüyorum. Acaba, o ölenler kardeşleri ve kızları olsaydı, yine boşboş otururlarmıydı?

• birde avrupa birliğine girmek istiyoruz

0|0
    0|0
    • çıkmaz ayın son çarşambası gireriz bu gideşle

• bahçevansın biberin yok dalyaraksın haberin yok derler adama

• benim gibi gelecekten umudunu yitirmiş azcıkta karakteri düzgün 4-5 erkek birleşecek bu tür şerefsizleri teker teker linç edicek öldürücek. o zaman azalır canım merak etme

0|0
    0|0
    • hakkettikleri bu.. Allah belalarını versin hepsinin. Gencecik kız, bide iki çocuğu varmış...

• önüne geçemezsin aciz insanların boş adamların başvurduğu şeydir kadınları dövmek öldürmek seni yaratan namussuzlukda yapsa eşini öldür demiyor. erkekadam eşini maddi ve manevi doyurursa zaten sorunlar çıkmaz bu olaylar olmaz ha halamı kadın arsız namussuz boşarsın olur biter.

0|0
    0|0
  • Artık iyice toplumun kanayan yarası haline geldi bu konu. Çok acı gercekten. Üzüldüm

0|0
    0|0
    • bende çok üzüldüm... inşallah Allah belalarını verir

• üzücüüü

0|0
    0|0
  • genelde kadınların sıkıntısı çözüm var mıdır öncelikle eğitimli bir nesil tabi başkada vardır

0|0
    0|0
  • cinayetlerin geneli izmirden çıkar suç anadoluya doğuya bağlanır.

0|1
    0|0
  • laanet olsun

0|0
    0|0
  • Her gün aynı tablo

0|0
    0|0
  • izmirde hemde... utanç verici

0|0
    0|0
  • Bazılarınız hak ediyor.

0|0
    0|0
    • asıl hakaden sizsiniz ya... Allah hepinizin belasını versin

• bu düzende çok zor

0|0
    0|0
    • evet çok zor... ve ben duymaya dahi dayanamıyorken, başkaları yaşıyor...

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Allah belaları versin

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin bu kadil ruhlu erkeklerin

0|0
    0|0
  • İnsan evlenmeye, hayatına birini almaya korkar oldu 😕

0|0
    0|0
    • bende öyleyim. Acaba benim sonumda mı, böyle olacak? Gerçekten korkuyorum...

• Herkes aynı değil canım. Allah herkesi hayırlı insanlarla karşılaştırsın. Seçimlerimizi iyi yapmamız lazım

• çok dikkat ediyorum ama yinede korkuyorum...

• Dogrudur.

0|0
    0|0
  • bacım cocuğu buna denir. 23 yasında gencecik ALLAH ıslah etsin bu insan müsfettelerini

0|0
    0|0
  • Herkes silahlansin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...