Ben gey bir erkek olmaktan gururluyum. Peki siz LGBTTİ olmaktan gururlu musunuz? Ankete katılın lütfen?

Ben gey bir erkek olmaktan o kadar gururluyum ki bakın gizlenmiyorum bile sorumu açıktan soruyorum. Gey bir erkek olmaktan utanmıyorum. Neden sadece gey değilde gey bir erkek diyerek vurguladığımı da anlamış olmalısınız çünkü heteroseksüel ne kadar erkekse gey de o kadar erkektir. Sizde gizlenmeyin lütfen.

• Lezbiyenim gururluyum
    8% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Geyim gururluyum
    8% (1)38% (3)19% (4)Oy Ver
  • Biseksüelim gururluyum
    38% (5)25% (2)33% (7)Oy Ver
  • Trans kadınım/erkeğim gururluyum (Cinsiyetinizi belirtiniz)
    8% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Travestiyim gururluyum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İnterseksim (Hermafroditim) gururluyum
    8% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • LGBTTİ'yim gururlu değilim
    30% (4)37% (3)33% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• LGBT değilim şükürler olsun :))

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Normalim gururluyum.

0|2
    0|0
    • Sen normal bir heteroseksüelsin ben de normal bir geyim.

• He öyle olmuyo şıp diye erkeklik hormonu bastırmakla! 3 yılımı hercadım şu lanet olası tedaviye. Nerdeyse intihar ediyordum sizin gibi bencil ve saldırgan insanlar yüzünden.

• Baba ben vurduruyom afferim oglum ahajafshhahs 😂😂😂😂😂😂

Kızlar Ne Diyor 4

• Heteroseksüelim arada bir biseksüel olasım geliyor ama gururlu değilim :D
    Seksist bir söylem cinsel tercihi ile gurur duymak bence. Rahatsız olmayalım tercihlerimizden yeterli.

1|4
    0|0
  • Aman evlerden uzak.

0|0
    0|0
  • Ya şu kendini ötekileştirme çabası neden? Yani Gay, lezbiyen, trans bireyler neden lgbt adı altında toplanıyorda homosexual insanları ayrı kefeye koyuyorlar. Hep bir renkten bahsedersiniz fakat renk skalaniz sanırım o kadar geniş değil.

0|1
    0|0
  • Hetero-biseks arası bişeyim emin değilim tam kendimi tanıma dönemleri :( (yaşım doğru değil)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...