Mesajlarınıza geç cevap verildiğinde veya hiç cevap verilmediğinde ne yapıyorsunuz?

Ben şahsen sinir krizi geçiriyorum. Şimdi diyebilirsiniz ki, herkes sürekli yazamaz, arada işi çıkar, ne bileyim acil bir durum olur yazamaz, onu anlarım. Ama bunun haricinde başka şeylerle uğraşıp hala cevap vermemesi baya sinirlendiriyor beni.
Ben de bir kaç ay önce şu kararı aldım. Geç cevap verme ve cevap vermeme yüzdeliğini doldurunca o kişiyi hayatımdan tek seferde siliyorum.

1|1
31|11

En İyi Kız Görüşü

• Bir kere yaptı sorun değil. İkincisinde uyarı alır. Üçüncü seferdeyse hayatımdan sonsuza kadar silinir. Net.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 30

• Yazmıyorsa muhakkak bir sebebi vardır
    Zaten bende hemen cevap yazan biri değilim
    Ne zaman içinden geliyorsa o zaman yazsın
    Yeter ki içinden gelerek samimi birkac kelime olsun yeter
    Ne zaman yazdığı mühim değil 😊

#çeyrekgönül

0|2
    0|0
  • Yas tutuyorum ://

0|1
    0|0
  • Ben de aynı şekilde.

0|1
    0|0
  • Geç cevap verirse geç cevap alır tabi istisnalar hariç. :) :)

0|1
    0|0
  • Sevgilimle en çok kavga ettiğimiz konulardan birisi..
    Tamam çalışıyor, yoğun olabilir ama eve gidince de ben yazıyorum kaç dakika sonra cvp atıyor.
    Yazıyorum... Facede açık görüyorum çıldırma cinnet geçirme sebebi :))
    Şimdide aynısını ben yapıyorum bakalım sonuc ne olacak :)

0|1
    0|0
  • Hiç bişi yapmıyorum 😄

0|1
    0|0
  • Senin gibi insanlar benim karsima cok cikiyor. Konusmak istediğim halde sirf gec yazmisim diye kac insanı kaybettim bilmiyorum.. Cok sinir bozucu bisey inan. Hani o an bisey oluyo ya klavye donuyo calismiyo, baska acil bisey oluyo ama oluyo işte. Umarım bu huyundan vazgeçersin cünkü kız olsun, erkek olsun karsı taraf icin hic hos olmuyor

0|0
    0|0
    • Peki ben mesaj yazdığım halde sen kalkıp sorulara görüş yapıp mesajıma 10-20 dakika sonra cevap verince ne yapmamı beklersin?

• Bilemem ama cok üzücü oluyo ya

• Devam edilmesi daha üzücü oluyor.

• Bende cok sinir olurum. Tum isimi birakir yazarim. Ama karsi taraf hic tinmiyor. Bazilari bildirimlerden gorupte yazmiyor cook sinir bozucu.

0|1
    0|0
  • Yüzdelik nasıl doluyor? :)

0|1
    0|0
  • Ezelden beri gec yazanlara sinir olurum bu yuzden birdaha konusmayalim demisligim oldu.
    Zaten sinirlenince gözüm bişeyi görmüyor o yüzden fazla basmamak lazım damarıma

0|1
    0|0
  • Sinir olurum heralde

0|1
    0|0
  • İki kere alttan alırım üçüncüde engeell :DD

0|1
    0|0
  • İlk mesaj ben atmam) - sağol yazaram yani kankerim arasinda oluyo hp. Onlarda cikiyomusun falan özür diliyolar

0|1
    0|0
  • belirli bir süre sonra o kisiyi siliyorum

0|1
    0|0
  • Bn oyle kolay kolay cikaramiyorum konusmanin ortasinda kaybolursa tamam sinirlenirim hani bazende ortadan kayboldun derim o da ne zaman der bnde 5 dk kayboldun ya derim :)) bu da fazla yani bn hemen cvp veririm beklemem :)

0|1
    0|0
  • Sinir oluyorum bende gec cvp verecem deyim dk sinda cvp veriyorum o zaman kendimede sinir oluyorum 😂😂

0|1
    0|0
  • Gec cevap verilmesi sorun degilde hic cevap gelmezse bir daha yazmam

0|1
    0|0
  • Bana geç cevap verene bende veriyorum artik

0|1
    0|0
  • Kişiye göre değişir :/ 1 kişi var o geö cevap veriyorsa sürekli veya cevap vermiyorsa cazgırlık yaparım gerisi umrumda olmaz :D hatta ben cevap vermem genelde verirsem de 1 2 gün sonra :D

0|1
    0|0
  • Gec cevap verilmesine bende cok sinir olurum da hayatindan cikarmak nedir😂

0|1
    0|0
  • sinirleniyorum

0|1
    0|0
  • Okuyup cevap vermemek en kötüsü okumaya zaman buluyorsun bari 1 cümle yazda git 😒

0|1
    0|0
  • aramaya başlıyorum cevap verecek yani

0|1
    0|0
  • Aynısını yapıyorum hatta bir iki dakika daha fazla bekletiyorum

0|1
    0|0
  • Bence insan karsisindakini yargilamadan once dinlemeli ne yaptigini ne isinin oldugunu nereden bilebilirsin ki?

0|0
    0|0
  • Bana mı gönderme bu

0|0
    0|0
  • aynen. normalde anlayışlıyım. sürekli mesajlaşalım modunda değilim ama abidi gubidik meşguliyet çıkarıyor kendine , sürekli yoğunmuş gibi davranması sinir bozucu oluyo. o zaman siliyorum tek kalemde.
    boşta kalınca yazmasın bana özel zaman ayırsın. çokmu şey istiyorum

0|1
    0|0
  • Ağlıyorum

0|1
    0|0
  • soğuk soğuk konuşuyorum 2-3 dk sonra cevap veriyorum

0|1
    0|0
  • Bende sendenim haklısın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sorun yok

0|1
    0|0
  • Geç yazana sinir olurum.

0|1
    0|0
  • Genelde mesajlarla pek isim olmuyor. Kolay beri mesaj atmam. Ama bana mesaj atana gordugum anda cevap yazarim.

0|1
    0|0
  • Ben yazıyorsam karşımdaki de yazacak, yazacak durumda değilse meşgul olduğunu söyleyecek

0|1
    0|0
  • Telefona kafa atıyorum.

0|1
    0|0
  • Değişiyor

0|1
    0|0
  • Atarli arkadasim 😂

0|1
    0|0
  • Ne kadar geç verirse 2 katı geç cevap alır..

0|1
    0|0
    • Bir ara öyle yapmayı düşündüm de kendimi tutamıyorum ya :D

• hahahha aynen zor olur o neti kapıcan gerekirse telefonu kapa hatta çünkü telefon eline geçtikçe mesaj atasın geliyo. Gerçi ben bir ara mesaj attıktan sonra neti kapıyodum ne zaman mesaj geldiğini görmemek için yarım saat sonra baktığımda mesaj gelmiş oluyodu yeterli zaman olmuş diyip cevaplıyodum

• O da bir seçenek :D

• Sorun yok.

0|0
    0|0
  • Gereksiz buluyorum isi vardir vs bunu buyutmenin anlami ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...