Ülkemizde dininizi istediğiniz gibi yaşayabiliyor musunuz?

Ülkemizde dininizi istediğiniz gibi yaşayabiliyor musunuz? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

2|2
8|10

En İyi Kız Görüşü

• Evet evet, son 14 yıldır dinimizi yaşıyoruz çok şükür :)
    http://i.hizliresim.com/QBjj1V.jpg

3|5
    0|0
    • Kesinlikle demi roverland ı altınıza çektiniz, daracık pantolon giyip kafaya bir eşarp giyip yaşasın akp diye çığırdınız iyi yaşadınız, yaşattınız :D

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Dinsizliğimi istediğim gibi yaşayamıyorum çünkü müslümanlar saygısız

5|5
    0|0
    • Müslümanlar gayet saygılı, elinizdekilerin değerini bilin.

• Türkiye de adam öldürülmüyor, neyin diri diri yakmasından bahsediyorsun? Senin üslubun yanlistir oyuzden kaba davranmislardir. Hata hep karsi tarafta mi olacak?

• @BelkiVazgecerim
      Pes vallahi, sen Sivas, Madımak otelde yobaz dinciler tarafından diri diri yakılan insanları hiçmi duymadın?
      Bilgi konusunda bu kadar yetersizken, nasıl olupta geli, p burda bu bayanla tartışmaya girmeye kalkıyorsun?
      Sen rahmetli Uğur Mumcu'nun " Bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olunmaz" sözünü hiç mi bilmiyorsun?

• benim görüşüm apateizm aslında yaşanacak pek yanı :D ama yine de insanlara umursamıyorum dedikçe kendimi onların lafları arasında buluyorum. her çevreden tanıdığım var kapalısı da tarikatçısı da hristiyanı da deisti de ateisti de fakat bunlar arasında saygısı olmayanlar bir şeyler dikte etmeye başlıyor ancak bilmiyorlar ki bir şeyi umursamamak için en özünde bir umursamışlık olması gerek. ben zamanında umursamışım öğrenmişim bana uymamış sen neyin savunmasına giriyorsun arkadaş git ateistle tartış bana ne bulaşıyorsun. yok yaşatmıyorlar bana açıkcası.

1|1
    0|0
  • Daha nasıl yaşayacaklar acaba

1|1
    0|0
  • Ben yaşayabiliyorum çok şükür.

0|1
    0|0
  • Bence islam dinini kolaylıkla yaşayan birinci millet biziz dünyanın hiç bir yerinde müslümanlar bu kadar rahat değil hepsi zulüm altında binlerce şükürler olsun halimize

0|0
    0|0
  • şu an yaşadigim yerde evet

0|0
    0|0
  • Yaşayacağız inşallah daha iyi olucak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• inançsız bir insanım bunu en yakınlarım biliyor. İnanmadığım bilinmemeli yoksa insanalrın o aşağılaycı bakışlarına dayanamam

1|2
    0|0
  • Ben olaya biraz daha yorum yapmak istiyorum.
    Laiklik demek dinsizlik demek olduguna inanmiyorum. Ve laikligin cumhurbaskaninin dedigi gibi kisi de degil de devletin laik olduguna olmasi gerekrigine inaniyorum.
    Bence biseyleri yapmak icin bu ibarenin kaldirilmasi da sart degil.
    Herkes dini yasayabiliyor mu dersek de hayir derim.
    Bu kavram biraz daha degistirilmeli, bir nokta konulmali. Hem laik hemde dinli olunabilir mesela.
    Bugun binlerce insan, neden kaynaklidir bilmem ama, namazini calistigi icin kilamiyor. Allahin selamini kolay kolay veremiyor. Ki bunlar guzel seyler, olsa iyi olur. Evet laiklik namaz saatinin namaza ayrilmamasiysa ben istemiyorum laikligi ama eger laiklik dinin kullanilmasina izin verdirmiyorsa o zaman laiklik kalsin.. Ama dedigim gibi ne laiklik dinsizlik gibi gozuksun, nede dini savunmak laiklige ters dusmek gibi gozuksun.. :)
    Yanlisim varsa duzeltin ben bu sekilde dusunuyorum.

0|1
    0|0
  • Dinim yok. Istedigim gibi yasayamiyorum.

0|2
    0|0
  • Hristiyanligimi yasayamiyorum bu ülkede islam dışı fikirlere saygı yok reelde yaşadıklarımı anlatsam buraya sığmaz
    Daha bu sitede bile Hristiyan olduğumu bilen mesaj kutuma saldırıyor ve en sonunda mesajları kapattım.
    Terör dini olan islamda başka fikirler ikinci planda müslümanlar özellikle bir Hristiyan görünce adeta deli oluyor çıldırmış gibi hareket ederler
    En bildikleri klasik laf burasi islam ülkesi derler halbuki bu ülkede islam dışı dinlere saygı olmasın diyenler kendi kitabını dinini bile bilen insanlar değil

2|0
    0|0
  • Yaşayamıyorum

0|0
    0|0
  • Dinle işim yok

1|1
    0|0
  • Ateistler dinini istedigi gibi yasayamaz cunku onlarin dini yok neyi yasicaklar ki 😂😂

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • EVET HEMDE ÇOK GÜZEL

0|0
    0|0
Yükleniyor...