Diğer insanlara aykırı gelip de, sizin savunduğunuz bir düşünce var mı?

Herhangi bir konuda, çevrenizdekilerden farklı bir düşünceniz var mı? (Cinsellik hariç)

0|2
9|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aldatılma / aldatma konusunda çok aykırı buluyorlar görüşlerimi. Ama bu da cinselliğe giriyor sanırım.

1|0
    0|0
    • Aykiri cinsel fanteziler anlatmaya kalkmasinlar diye o uyariyi yapmistim :)

• Sevgilim beni isterse aldatabilir. Fakat bunun için birkaç şartım var: 1) Aldattığı kadınla arasında cinsellik dışında hiçbir şey olmayacak, tek seferlik bir ilişki olacak ve bunu bana dürüstçe anlatacak. 2) Nolursa olsun hep bana geri dönecek, sabaha birlikte uyanmayacak. 3) Böyle bir şey yaparsa benim de yapabileceğimi bilecek, benim yapacağımdan değil ama ihtimali olduğunu bilecek. Eğer bunları kabul ediyorsa (ki yeteri kadar seven bir erkek sonuncuyu göze alamıyor) istediğini yapabilir. :)

• Cok kiskanc bir yapin yok o zaman. Aslinda mantikli bir yani var kabul, ama ben onaylamazdim kiskancim ben.

Erkekler Ne Diyor 19

• var inançsız oluşum. Üniversitenin ilk derslerinde söylemiştim. Bunu Show amaçlı yapmadım. Ben inanmamaya inaıyordum. İnsanlar baya bir şaşırmıştı...

1|0
    0|0
  • var.. ama burası bundan bahsedilecek bir yer değil.

1|0
    0|0
  • yok sanırım, birçok insana göre savunduğum en aykırı düşünce komünizm olabilir.

1|0
    0|0
  • ben komple aykırı biriyim ; her yönden her açıdan; her taşın altından ben çıkarım..

1|0
    0|0
  • Yokturr

1|0
    0|0
  • Dobra konuşmak.. herşeyi açık açık söylemek... millet karşındakini düşünüp üzülür mü üzülmez mi diye lafı dolandırmayı seviyor bense lafı dolandırmadan direk neyse onu çaaat diye söylemeyi

1|0
    0|0
  • Yığınla. Belkide o yüzden insanlarla anlaşamıyor ortak payda bulamıyorum.

1|0
    0|0
  • hımm üşengeçlik var :)

1|0
    0|0
  • Bütün düşüncelerim aykırı

1|0
    0|0
  • çoooooooookkkkkkk

1|0
    0|0
  • şu an aklıma gelmesede var mesela cehennem korkusuyla ibadet etmek bana saçma geliyor ;))

1|0
    0|0
    • Bana sacma diyemem ama, korkuyla yap gibi mantik bana da ters geliyor. Bence cennet daha tesvik edici.

• Oylesi daha guzel tabi :)

• Eyvallah 😊

• Sen yasiyo muydun :D

1|0
    0|0
  • Çook yazsam destan olur

0|0
    0|0
  • İnsan bazen özgür olmalı... kimse kısıtlamamalı bu özgürlüğü

1|0
    0|0
    • Baskasinin ozgurlugunu tehdit etmiyorsa tabi ben de katiliyorum

• Evet bence de o sekilde ozgurluk herkesin hakki

• Hahahahha

1|0
    0|0
  • Artık içmiyorum bıraktım ama uyuşturucu da alkol gibi serbest olmalı..
    Mafya para kazanacağına devlet kazansın..
    İçenlerde artık yakalanma, ceza alma gibi korku yaşamasın.

0|0
    0|0
    • İcen sadece kendine degil etrafindakilere de zarar verme potansiyelinde zirveye cikiyor. Tecavuz olaylarinin zaten arkasi kesilmiyoken, uyusturu etksindeydi diye hic ceza almama cikardi. Diger suclar icin de gecerli bu durum.

• Onlar Akçı :) yani direkt kendileri uyusturucu en zararlisindan :)

• Kölelik

0|0
    0|0
  • ben bir gün kendi işimi kurucam tüm çevrem yapamazsın desede

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• 1|0
    0|0
  • Kivanç Tatlituğ antipatikliği..

1|0
    0|0
  • Şehitler cennetlik , saçma... Cihad için savaşan şehitler cennetliktir. İki çapulcunun cıkardığı kavga için şehit olunmaz

1|0
    0|0
  • Mesela çevremdeki herkes bir insanın birden fazla kişiye aşık olabileceğini söylüyolar ben ise onların aksine bir kalbin sadece bir kalbe ebediyen ait olabileceğini savunuyorum 😊

1|0
    0|0
    • Onlarinkisi heyecanmis sadece demekki. Ask cok kuvvetlidir ve duygularini en yukksek derecesinde hissettirir. Kontrol kesinlikle elden cikar. Mumkunu yok asik insan baska birine bakmayi gec, dusunemez bile. Yani sen onlara aldırmayarak dogrusunu yapmissin

• Yani bencede aşk çok kutsal bir duygu ve birden fazla kişiye aşık olursan ne anlamı kalır ki

• olmaz mı bir dolu en tartışmalı olanlarından biri LGBT aşkın cinsiyeti yoktur bence

1|0
    0|0
  • Yooo

1|0
    0|0
  • ben, düzene karşı çıkmak için yaratılmışım... :)

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşımı hiç bir akraba bilmiyor :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...