Spagetti nasıl yapılır?

Arkadaşlar ilk randevu için eve davet ettim Spagetti yapacam nasıl yapılır :D Lütfen yardım 1 saatim var :D

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yumurta yapamiyor şimdikinin kizlari derdim , makarna yapmayi bile bilmeyen kizlar varmis yazık ya , zehirleme bari ilk yapiyon evi havaya uçurma onlar gelsin beraber yaparsiniz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Suyu kaynat 1,5 tatlı kaşığı tuzla beraber. Kaynadıktan sonra makarnayı koy ve pişsin. Piştikten sonra süzgece atın makarnayı ve o sırada tencereye 2-3 yemek kaşığı tereyağı ve biraz da sıvıyağı koy ve 1,5 tatlı kaşığı tuz ekleyin. Eritin kızsın. O sırada makarnayı yapışmaması için soğuk suyla hafif gezdirin. Hemen sonra tencereye atın ve karıştırın. Makarna hazır !
    Canım çekti ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Su kaynat at içine oldu bitti.

0|0
    0|0
  • Çelik bir tencereye 2,5 lt. su ilave edilir yüksek ateşte kaynatılır.
    Kaynamaya yakın suya tuz ve1/2 su bardağı zeytinyağıeklenir, kaynadıktan sonra spagettimizi kırmadan suya atarız 10 dakika karıştırarak pişiririz.
    Teflon tavada margarini kalan zeytinyağını hafif kızdırıp ateşten alıp salça ve nanemizi atar iyice karıştırırız.
    Pişen spagettiyi süzgeçte soğuk su ile yıkayıp tencereye bırakırız üzerine sosumuzu ilave eder karıştırırız. Spagettimiz servise hazırdır.

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • O cocuk seni yicek emin ol

0|0
    0|0
  • Davet ederken bize mi sordun misafir umduğunu değil bulduğunu yer 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Beraber yaparsınız Spaghettı

0|0
    0|0
  • google amcana sorarsan daha iyi olur :D

0|0
    0|0
  • Kendini sun, amaç da o değil mi neden uğraşıyorsun makarna ile.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sıcak suya at makarnaları 😁

0|1
    0|0
  • Oha ya

0|1
    0|0
  • Sade mi yapacaksın

0|0
    0|0
  • Tatlim ilk basta su kaynat sonra tencerye dok birazda trncerede kaynasin sonra suyun icine bir kasik sivi yag dok ki makanalar yapismasin sonra tzunu dok sonra makarnalari icine at pistikten sonra makanayi suz sonrada makarnayi trncereyr dok acaga koy ve icine yag at tereyagi lezzetli olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...