Kapat

Sizce hangisi Avrupalı'mı Türk'mü?

1. avrupalı saçını siyaha, türk ise sarıya boyatır.

2. türk kızı, yerden birşey almak için eğildiğinde göğüs dekoltesini -genelde sol el ile - kapatır. avrupalı kız ise kapatmaz.

3. avrupali kiz birlikte oldugu her adama sen birincisin, ikincisin demez.

4. avrupalı kız türk erkeğinin anasına olan düşkünlüğünü anlamaz. türk kızı ise hayatının her anında bu bilginin farkındadır.

5. türk kızları anne olmanın hayalini kurar, çocuklarına bakacakları günleri dört gözle beklerler, avrupalı kızlarsa kariyerleri yüzünden çocuk yapmayı ertelerler, çocuk sahibi olunca da en basit çocuk bakımını bile kocalarına yıkar, buna da "eşitlik" derler.

6. türk kızları sevgilileriyle kavga edince "acaba beni neden sevmiyor" diye düşünürler ve ilişkiyi kurtarmak için binbir yol dener, hacılara ve hocalara başvurur, ağlayıp yalvarırlar. avrupalı kızlarsa hemen "anlaşamıyoruz, ayrılalım" moduna geçebilirler.

7. avrupalıların zengin bir adam bulayım da kitleyeyim gibi çılgınca felsefeleri fazla yoktur.

8. tanımadığınız avrupalı bir kıza gülümseyere "hi" dediğinizde o da aynen karşılık verir. ama türk kızına selam verdiğinizde "uzak dur benden pis sapık hırrr" diye bağırıp hemen hamilelik testi yaptırır.

9. on yedi yaşına gelince, annesi,

avrupalı kıza "git, dünyayı tanı, gez, dolaş, eğlen... evlilik için acele etme"

türk kıza "sana zengin koca bulmak lazım... akıllı ol..."

Güncellemeler:
nerede yaşadığın konusunda ( avusturya almanya amerika ) arasında gidip geldim bir sonuca varamadımçok ilginç bilmem gerekirdi ama...

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar klasik görüsler evet dogruluk payi var ama dunya dönüyor insanlar degisiyor artik ikiside uc noktada degil.

Ikisinin ortasiyim ben ve gayet memnunum kendimden. peki ya Erkekler? Birde onlari kiyaslayin ltfen

0|1
    0|0
    • Avrupalı erkek supriz yapmayı sever, şımartmasını bilir muhakak küçük hediyeler ile mutlu eder... Turk erkegi ayda yılda bir kere zorla cicek alır onu da kafanıza kalkar, şımartmak onların karizmasını bozduklarını düşünürler...

Avrupalı erkek kibardır hitap sekli bile farklıdır... Turk erkegi höd hoddur agzından guzel bir cumle duymak icin yırtınır durursun...

Avrupalı erkek temzidir kendine bakar sık sık duş alır Türk erkeği bakım yapmak için özel bir neden arar ve duş alma saati seks sonrasıdır...

Avrupalı erkek kibar ve nazik kızlarla yaşarlar Türk erkekleri neydiği belirsiz kızlarla yaşarlar çünkü kendilerine başka kızları yakıştıramazlar..
      .
      Avrupalı erkek fazla sinirlenmez... Türk erkeğinin cinnet geçirme olasılığı çok fazladır...
      Avrupalı erkek maymundan Türk erkeği ayıdan evrimleşmiştir... A

Avrupalı erkek atletiktir, sporcudur Türk erkeğine spor yaparmısın diye sorduğunda futbol oynarım diye kestirip atarlar...

Kızlar Ne Diyor 1

• valla kadınlar heryerde herşekilde değerlidr türk avrupalı farketmez hayat tarzları, tercihleri, yaşadıkları, yaşamadıkları her şekilde değerlidr kadınlar herzaman bir tık daha sağduyuludr ve vicdanlıdr aksini idda edende iyi insanla kötü insanın pozitif kimliğiyle ilgilenmesin onlar heryerde aynıdır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Türk tabii ki

0|2
    0|0
  • Bir yila yakindir bu sitedeyim, ayakta alkisladim tespitleri vallahi...

0|1
    0|0
  • Burda görüyoruz göğüslerini sol eliyle kapatan ablaları.. Ahlaki yönden bir farkımız kalmadı

0|1
    0|0
  • 2 side ayni benim gozumde

0|0
    0|0
  • Avrupanın hepsini toplasan bir Türk'ün tırnağı etmez

0|0
    0|0
  • Bu saydığın şekilde pek türk kızı kalmadı

0|1
    0|0
Yükleniyor...