Sizce hangisi Avrupalı'mı Türk'mü?

1. avrupalı saçını siyaha, türk ise sarıya boyatır.

2. türk kızı, yerden birşey almak için eğildiğinde göğüs dekoltesini -genelde sol el ile - kapatır. avrupalı kız ise kapatmaz.

3. avrupali kiz birlikte oldugu her adama sen birincisin, ikincisin demez.

4. avrupalı kız türk erkeğinin anasına olan düşkünlüğünü anlamaz. türk kızı ise hayatının her anında bu bilginin farkındadır.

5. türk kızları anne olmanın hayalini kurar, çocuklarına bakacakları günleri dört gözle beklerler, avrupalı kızlarsa kariyerleri yüzünden çocuk yapmayı ertelerler, çocuk sahibi olunca da en basit çocuk bakımını bile kocalarına yıkar, buna da "eşitlik" derler.

6. türk kızları sevgilileriyle kavga edince "acaba beni neden sevmiyor" diye düşünürler ve ilişkiyi kurtarmak için binbir yol dener, hacılara ve hocalara başvurur, ağlayıp yalvarırlar. avrupalı kızlarsa hemen "anlaşamıyoruz, ayrılalım" moduna geçebilirler.

7. avrupalıların zengin bir adam bulayım da kitleyeyim gibi çılgınca felsefeleri fazla yoktur.

8. tanımadığınız avrupalı bir kıza gülümseyere "hi" dediğinizde o da aynen karşılık verir. ama türk kızına selam verdiğinizde "uzak dur benden pis sapık hırrr" diye bağırıp hemen hamilelik testi yaptırır.

9. on yedi yaşına gelince, annesi,

avrupalı kıza "git, dünyayı tanı, gez, dolaş, eğlen... evlilik için acele etme"

türk kıza "sana zengin koca bulmak lazım... akıllı ol..."

Güncellemeler:
nerede yaşadığın konusunda ( avusturya almanya amerika ) arasında gidip geldim bir sonuca varamadımçok ilginç bilmem gerekirdi ama...

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...