Erkeklere soruyorum?

Motor tutkum var cok istiyorum surmek ve almayıda düsünüyorum? Motor süren kzlar hakknda ne düşünürsünüz?

0|0
4|33

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanında çok kullandım ama tehlikeli alet :)
    büyük bir kaza yapınca tövbe ettim :) ama ibrede 299 hızı görmek güzel :) sonrasında araç hızlanmıyordu otomatik gaz kestiği için :D

bayanlara yakışıyor ama severim.. birlikte bindiğim sevgililerim hep korkardı :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bende severim 👍🏼 gencken ☺️ motorum vardi ama babam bakti basima bir is gelicek sattik 😆...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Boş ver insanların ne düşündüğünü. Kadına her şey yakışır. Motosiklet daha çok yakışır. Yakışmaz diyenler onunla baş edemezler. Genelde pek konuşmayan, uysal, sormayan sorgulamayan aptal kız daha çok hoşlarına gider. Cesur ve zeki kadınlar bu ülkenin erkeklerine göre değil :)

1|0
    0|0
  • Sevmem.. neden bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Ne düşünmezki? Birlikte tek teker yaptığını, gezdiğini oooo daha neler neler, al al motor güzeldir kullan. Ama 125cc ile başla.

0|0
    0|0
  • Düşünme değilde toplum zihniyeti sorun araba kullananlar bilerek yanaşıp rahatsız ediyorlar o yüzden pek önerilmez

0|0
    0|0
  • seksi

0|0
    0|0
  • Korkunç, ezilmemek için yan binalara tırmanıyorum.
    Canımı pazarda bulmadım ben.

0|0
    0|0
  • Çok seksiler bence çok etkileniyorum onlardan..:)

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum motor kullanan kızları :)

0|0
    0|0
  • Motorlu kız derim.

0|0
    0|0
  • Sakin kizlardan hoslaniyorum. Genelde kendini asmis oluyolar hosuma gitmiyo.

0|0
    0|0
  • motor olarak düşünmem. kendi başına kendi kararları ile kimseden destek beklemeden bişeyler yapan bütün karşıcinslerime gıpta ile bakıyorum ve seviyorum

0|0
    0|0
  • Havalı

0|0
    0|0
  • Motorsiklet özgür insan için kadını erkek ayırımı yapılamaz yapan insan özgür olmadığı için kıskançlık yapar. Sen ne tür motorsiklet ten hoşlandığını söyle ona göre yardım etmeye çalışayım prenses

0|0
    0|0
  • Latex giyecekse sexy. d

0|0
    0|0
  • erkek fatma gibi. hoş değil.

0|0
    0|0
  • motor süren kızz ımm tadından yenmez

0|0
    0|0
  • motor sürmeyen kızlara göre daha cesurlar :D

0|0
    0|0
  • seksi oluyorlar...

0|0
    0|0
  • Motorcu kızlar candır ;)

0|0
    0|0
  • Kılıç kınını kesmez :D

0|0
    0|0
  • çekici geliyo

0|0
    0|0
  • Motorcuyum yıllardan beri kullanıyorum çok motor kullanan bayanda gördüm :)

0|0
    0|0
  • istemem

0|0
    0|0
  • genelde ortam kızı oluolar tam kafa

0|0
    0|0
  • Çılgınca.

0|0
    0|0
  • motor süren kız candır can bende 3 tane var motor 2 racing bir scooter tanışabilirz istersen

0|0
    0|0
  • vespa kuıllanıyorsa cok tatlı, 650 beygirse bir sıkıntı vardır hormonlarda.

0|0
    0|0
  • Bence çekici ama sonra arkandan her ne kadar olmasan da "motor motora binmiş" derler baştan söyliyim

0|0
    0|0
  • her hoşlandığı erkelle yata kızamotorkkzı denir,

0|0
    0|0
  • iki motor üst üste olmaz be:D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

• ne dusunurlerse dusunsunler cok istiyorsan kullan gitsin

0|0
    0|0
  • Motorun tipine göre değişir bnce kaba harley gibi motosiklet kullananlar hiç hoş gözükmüyr

0|0
    0|0
  • Erkeklerin ne düşündüğü neden bu kadar önemli? Sen başlı başına bir bireysin ve kendi kararlarını verebilirsin. Mutlu oluyorsan tabi ki al sür kullan..

1|0
    0|0
Yükleniyor...