Neden Sevenimiz Yok?

Bu hayatta sevdiklerinden hak ettiği ilgiyi görememiş, değer verdikleri tarafından sadece maddi çıkar doğrultusunda sevgi ve saygı görmüş, belki de güvendiği dağlara kar yağmış, gerçek anlamda kaybeden insanlara sesleniyorum... Neden seveniniz yok hiç düşündünüz mü? Çünkü kendime bakıyorum ve hiçbir cevap bulamıyorum kendimde. Eğer hata bende ise nerede hatam var onu bulamıyorum, eğer yoksa diğer insanları neden seven insanlar var. S* ğimin paradoksunda kafayı yemek üzereyim! Aslında o kadar basit bir herifim ki şu hayatta, tek amacım şu hayatta birazcık daha mutlu olabilmek. En azından bir halimi hatrımı sorsanız mutlu olacam lan... Sizler daha nasılsınız eyy kaybedenler?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bazen bu ruh hali içerisinde oluyorum. Saçma sapan insanlar için üzüldüğümde bu ruh haline girmem çok daha kolay oluyor. Üzülebiliriz.. Ama bittiyse bitmiştir. Can cekişmeye gerek yok.

0|0
    0|0
    • Yalnızlığa alışabilir mi sence insan etrafında bu kadar beraberlik içinde yaşayan insanları gördüğü sürece

• Genel olarak insanlardan nefret ettiğim için kendimden de nefret ediyorum ister istemez. Zaten kendimi çoğu şeyden izole etmiş vaziyetteyim

• Öyle bişey yapman çok saçma geliyor bana.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...