Gay olduğumu ailem bilmiyor. Evlenmemi istiyorlar. Yardım? Ankete katılın lütfen?

Her anne, baba gibi onlar da haklı olarak çocuklarının evlenmesini ve torun sahibi olmak istiyorlar. Ancak ben gayim ve bir sevgilim var. Sevgilimden ayrılmak istemiyorum ve evlenmek istemiyorum. Aileme gay olduğumu ve Ateist olduğumu açıklayamadım. Evlenmem için baskı kuruyorlar. Ailem Müslüman ve muhafazakar. Gay olduğumu açıklasam karşı çıkacaklar. Ama evlenirsem ailem mutlu olacak ancak ben mutsuz olacağım. Mutlu bir eş ve mutlu bir baba olamayacağım. Çevreme pozitif enerji yerine nagatif enerji yayacağım. Çıkmazlardayım. Yardım?

• Uslu bir evlat ol, ebeveynlerinin sözünü tut ve evlen
    33% (8)53% (9)41% (17)Oy Ver
  • Evlenme, ailene gay olduğunu açıkla ve ölümünü bekle
    38% (9)12% (2)27% (11)Oy Ver
  • İkisini de yapma, şöyle ki... yap
    29% (7)35% (6)32% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• ailen bu konu da cok baskıcı ıse sakın sakın soyleme. helekı babana. evlatlıktan redde kadar gıder. yerınde olsam illa evlilik dıyorlarsa 2 secenek var ya baska sehıre ıs bahanesıyle tasınıp orda yasarım ya da escinsel ve senın durumunda olan bı kadınla kagıt ustunde evlenır yıne farklı sehıre tasınırım aynı ev ama baska ıkı yasam olur

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Evlenme bir kıza aşık oldugunu ve ayrıldıgını sevdandan kımseyle olamayacagını söyle

0|0
    0|0
  • Ailene anlatma tabi ki de çünkü bu nesil bile buna daha alisamamisken ( nasıl alışklirki) bizden Bir önceki nesil olan anne babalar için çok feci bir durum olur. Elbetteki hayat senin ama bu durumunu bile bile bir evlilik yaparsan karşındaki insanın da hayatını çöp etmiş olursun bunu asla yapma evden ayrıl uzak bir yerde is bul ve ailenin kararlarına müdahale edemeyeceği bir uzaklıkta yasa başka da tavsiyem olamaz.. Hayatta başarılar

0|0
    0|0
  • bisexsen even coluk çocuğa karış

0|0
    0|0
  • Aşağı sakal yukarı bıyık.

0|0
    0|0
  • Anlaşmalı evliik yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Sana ne fikir versem de yalan olacak çünkü atestim dediğin anda sana tavsiye vermem

0|0
    0|0
  • of bu aile baskıları:(Evlenme hem sana hem kıza yazık

0|0
    0|0
  • Lezbiyen bir kızla anlaşmalı evlilik yap

0|0
    0|0
  • Kendini ailene açıklamaktan cekiniyorsan (ki bu çok yanlış sen kendine güvenip aileni karşına alabilmelisin) evlenmemekte ısrar et. Evlilik lafı açıldığına gore işin gücün var para biriktir aileden uzaklaş sevgiline koş

0|0
    0|0
  • Hayat senin kalbin ne derse onu yap. Mutluluğu ara. Ve hayatın merkezine kendini al aileni değil

0|0
    0|0
  • Evlenirsen sen de eşin de çocukların da mutsuz olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Evlilikle geyliği bir arada yürütmeyi dene. Akşam karını, gündüz sevgilini mutlu etmeye çalış.

0|0
    0|0
  • Lezbiyen kiz bul kardeş kardeş geçinin

0|0
    0|0
  • Uslu bir evlat ol, ebeveynlerinin sözünü tut ve evlen

0|0
    0|0
  • bu senin vermen gereken bir karar.

0|0
    0|0
  • Gaysen nasıl evlenmeyi bir seçenek olarak sunuyorsun sorması ayıp 😀

0|0
    0|0
  • evlenme hoşlanmadım falan bahane uydur eğer açıklarsan seni evlatlıktan reddederler %99

0|0
    0|0
  • Yerinede olsam kısırım derim psikolojim bozulmuş gibi yapardım ileride böyle bir planım var :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...