Kendimi düzelttim ve geliştirdim peki ya şimdi ne yapıcam?

Bu soruyu sorduysam eğer herşey bitmiştir benim için. Arkadaşlar kısaca özetliycem başlıkta belirttiğim gibi kendimi düzelttim ve geliştirdim peki ya nasıl. ben 12 yaşında 6. sınıfa giderken ailem başka bir şehre taşınmamız gerektiğini söyledi. Babam daha yüksek bir maaş alıcaktı ordan. Arkadaşlarıma elveda bile edememiştim. Geldik yeni şehre ailemin memleketi zaten geldiğimiz yer o yüzden burasını istiyordu. yaklaşık 113 km uzak kalmıştım eski yaşamımdan. Geldiğim gibi ergenlikte geldi. bana o kadar sert vurdu ki kendimi zor ayağa kaldırdım çok zor oldu. İlk başlarda arkadaşlarım (Çok fazla samimi olmuyorum ama onlara samimi olmadığımı da belli etmiyordum yani sadece okulda veya bazen dışarıda arkadaştılar benim için asla eski arkadaşlarımın yerini tutamazdılar zaten kişilik ve karakter olarak da böyle sadece yeni geldiğimiz için önyargı yapmadım zamanla tanıdım onlarıda bu yüzden bunu yazdım) herneyse 7. sınıfa başladım ve eskisi gibi olur diyordum işte çocuksun aptalsın öyle düşünüyorsun. Olmadı.8. sınıfa kadar sürdü bu işkence tam 2 sene. o 2 senede zaten psikolojik olarak çöktüm. psikolojimin %95i çöktü. dayanıyordum ama hala nedense. İnsanların yüzüne bakamıyordum dışarı çıkamıyordum. Teklif ettiğim kızlar reddediyordu ve bazıları aşağılıyordu. sınıftaki kızlar bile alay ediyordu. Çok ağladım be çok canım yandı. Asosyal oldum ve kendimden soğudum. Lise1 e başladık dershaneden bir çocukla aynı sınıfa düştük eski şehrimde olsa arkadaşım olucak tipte biriydi anladınız işte. Onunla iyi geçti lise1 . ben tip olarak düzeliyordum ama benim el atmam lazımdı. Roaccutune sivilce hapı kullandım 6 ay sonra tamamen pürüssüz olmuştum. kızlar bile hayran oluyordu. ben zaten kendimi biliyordum bu olaylar olmadan önce tipi yerinde tatlı bir çocuktum ama onlar bilmiyordu işte. Bu arada kendini bişey sanan insanların umutlarıyla oynayan kaşar bir kız vardı sınıfta.(1den fazla var ama ben onu seçmiştim ) nedeni iste onu kullanıp atmaktı intikam almaktı veya adalet.

Güncelleme

Güncellemeler:
Ben bu kızı tipimle ve hal haraketlerimle kendime aşık ettim gerçekten aşık ettim arkadaşları kızın ağladığını romantik birşeyler çalınca kendini tutamadığı falan söylüyordu sürekli. benim umrumda değildi onun timsah gözyaşları. onun kırdığı kalpler döktürdüğü gözyaşı onun yanında hiçti. bu kızı sinamaya götürdüm ve biraz yedim. elledim vs. sıradan şeyler adaleti yapıcaktım arkadaşlar ama sonra ne oldu biliyor musunuz
Sonra buna değmiyceğini anladım ve onu affettim. gerçekten onu affettim. istesem yapardım kız hala sınıfta beni kesiyor ve sevgilisi var.

Bana yapılan bunca şeyden sonra canımın acısından sonra affettim.

herneyse yazmak istedim sonra görüşürüz.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok iyi yapmışsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...