Yolda ağlayan bir kadın?

Yolda aglayan bir kadın görseniz ne düşünürdünüz? Ne hissederdiniz ona karşı? Yoksa hiç umursamayip geçer gider miydiniz yanindan?

0|0
12|37

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun aynısını 3 yıl önce falan izmirde yaşamıştım daha öncede böyle bir soruda anlatmıştım gece 11-12 sularıydı bostanlıdan karşıyakaya doğru sahil yolundan yürüyordum orda biri tek başına ağlıyordu yaz olduğu için o saatelerde gene insanalr vardı sahilde ama sahil yolunda oturmus tek basına ağlıyordu sımdı gene uzun uzun yazmim kısaca oturduk dertleştik gece 3 falandı kalktıgımızda ordan normal arkadaş gibi konuştuk ama ne telefon numarası aldık ne bişey cunku ikimizinde sevgilisi vardı o zaman ve doğru olmayacagını düşündük ilk ben bunu dedim belki oda öyle olsun bakalıma getirdi durum bu yani ama bu bir kez oldu suana kadar böyle birşey herkeste de böyle oturulup konusulacagını sanmıyorum ama oluncada iyi oluyor ya.

2|0
    0|0
    • Acısı olan bir kadina yardim etmek istiyorsan onu dinlemelisin. Ve sende bunu yapmışsın. İyi ki de yapmışsın :)

• Ohooo dert cok :D

• eic için teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• o ankı ruh halıme baglı yanı kadına derdını sorup yardımcı olsammı dıye durup duşunurum sonucta belkı ters bır cevapta alabılırım yanı bununla ılgılı bır şarkı aklıma geldı bır kadın tanıdım cok aglıyordu gözunden sel gıbı yaş akıyordu tesellı verecek dost arıyordu yaralı kalbını benden gızledı zor yanı kadınların aglamasına gercekten hıc dayanamam ben

1|0
    0|0
  • Dün yolda bir kadının ağlamasını gördüm ve şunu dedim. Hayırdır Teyze neden ağlıyorsun. O da bana şu cevabı verdi ;

https://www.youtube.com/watch?v=4WpQT9guVqM

1|0
    0|0
  • Umursamamazlık yapma. Yardıma ihtiyacı olup olmadığını sorarım. Eğer yardım istemiyorsa uzaktan izlerim. Gözyaşlarını silene kadar.

1|0
    0|0
  • Eskiden olsa
    Hayirdir kardes bu ne hal

Simdi
    Yardıma giden tecavuzcuuuu
    Kadin tecavuze uğramıştır kesin ama sevgilsinin evinde

Ne yardim kaldi ne yardim edilecek mahsun

1|0
    0|0
  • Yanından geçip gitmek istemem ama bu zamanda yanlış anlaşılıyor

1|0
    0|0
  • ağlayan bir kız gördüğüm de acaba ne oldu da ağlıyor böyle derim her zaman acırım ona kim onu ağlattı diye bu erkekler içinde geçerli

1|0
    0|0
  • Valla gidip terslenemem :D

2|0
    0|0
  • Hanımefendiye neden ağladığını sorar teselli ederdim

1|0
    0|0
  • yazık! son koca dehşeti yaşayan nadide ve güzide başımın tacı yer yüzü meleklerinden biri der yardımcı olurum

1|0
    0|0
  • Üzülürdüm kesinlikle ve yardım edebileceğim birşey var mı diye sorardım.

1|0
    0|0
  • Ben gördüm. Yerde kaldırımda oturmuş ağlıyordu. Her tarafı kirli. Ama modern eğitimli bir kadın profilindeydi. Herkes geçip gidiyordu. Kimse dönüp bakmıyordu. Ben gittim yerden kaldırdım. Bir kenara oturttum, su aldım falan elini yüzünü yıkattım. Sonra sohbet ettim neden noldu diye. Kocasıyla sorunları varmış. Bir tane çocuğu varmış. Çok kötüydü baya bir konuştuk. O arada yoldan geçen bir bayan daha geldi. Beraber telkin ettik. O arada ben psikolojisi çok bozuk diye, intihar falan etmesin diye, ambulans aradım. Geldi aldı hastaneye götürdüler.

0|0
    0|0
    • :) aynı durumla ben karsilassaydim, benimde yapacağım bu olurdu

• Gerçi kadın devletinde pek umrunda değil ama yinede yapabileceginin en iyisini yapmışsın. Ne diyeyim allah razı olsun senden :)

• Sağol. Senden de :))

• ÇaresizIik AIIah’tan geIen en güzeI işarettir. Duanın vaktinin geIdiği gösterir. SüzüIüyorsa gözünden yaşIar, hüzünIüyse güzeI yüzün, Rabbin seni özIemiş, sesini duymak istemiş demektir.

1|0
    0|0
  • çok üzülürüm

1|0
    0|0
  • yanına gider ne olduğunu öğrenmeye çalışırım

1|0
    0|0
  • Yanına gidip konuşurum

1|0
    0|0
  • Umursamaya umursarım ama yaklaşıp sormak da olmuyor. Bazen yanlış anlaşılma ihtimalin çok.

1|0
    0|0
  • Ellini tutar yüzünü siler ne derdi olduğunu öğrenir biraz su içirir dinlerdim

1|0
    0|0
  • kezbanın birine denk geliriz, neyiniz var diye sorarız sana ne beeeeeeeeeeeeeeeeee diye çemkirir. hiç gerek yok. yürümeye devam

0|0
    0|0
    • Kızlar kezbanda sen brad pitt misin peki?

• Ben o sokaktan geçene kadar elli tane karga üşüşür başına.

0|0
    0|0
  • bişey dediğimde %98 tersleneceğim;umursamam

0|0
    0|0
  • istisnalar hariç ben kadınların ağlamasıınan inanmam. erkek ağlarsa doğrudur fakat kadın ağlarsa inanmam çok çok zor.

0|0
    0|0
  • Umursamayıp geçerim

0|0
    0|0
  • Ilk bir duraksıyorum icimde bir tik huzun.. simdi sorsam yardimci olmaya calişsam yanlis anlar diyorum icimden mecbur yoluma devam ediyorum

0|0
    0|0
  • Yolda ağlayan bir erkek görünce ne düşünüyorsam aynını düşünürüm

0|0
    0|0
  • Hayırdır Bacım Diyerek Destekcisi Olurdum Gercekten Samimi Cvp Veriyorum Şimdi Burdaki bir Kaç Gevsek İnsan Bos Muhhabbet Yaptıgımızı Dusunur Ama Gercekten Öyle.. Ben Ağlayan Kadın Sevmiyorum Kadın Dediğin Gülmeli..

0|0
    0|0
  • Yanına yanaşsak dert yanaşmasak dert. Kendisine yazdığımı düşünür diye yanına gitmem. Ama ağladığını görünce de dayanamam giderim karışık işler bunlar Türkiye de
    :D

0|0
    0|0
    • Bir an olsun toplumu unutup sadece o kadini düşünsen? Haklısın belki seni tersleyebilir ama tam tersi de olabilir. Bazen hiç tanımadığı biriyle oturup saatlerce dertlesmek istiyor insan :)

• :D yeter

• ne yeter :D

• Kadına bağlı

0|0
    0|0
  • Yolda gecen baska bir kadina derim onu oncu eder yanina giderim.

0|0
    0|0
  • kacarm

0|0
    0|0
  • Otururdum yanina anlat kardes diyip derdine ortak olmaya çalışırdım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Ne olduğunu filan sorarım, sonrada sarılır, eğlendirmeye çalışırım onu :D

1|1
    0|0
    • Hadi alisveris yapalım dersen tamamdir o is :) :D

• Üzücü bir durum

1|0
    0|0
  • Ben ağlıyorum mal mal bakıyorlar arkalarından dil çıkarıyorum sende öyle yap

1|0
    0|0
  • Üzülürdüm yanına gelir neyiniz var diye sorardım

1|0
    0|0
  • düşünürüm , sonra devam ederim yoluma.

0|0
    0|0
  • Kim bilir ne yaşadı , kim üzdü yine diye düşünürüm.

1|0
    0|0
  • Ben Yanında Gidip Noldu Diye Sorardım hemen :)

1|0
    0|0
  • yanında giderdim

1|0
    0|0
  • Umursamam

0|0
    0|0
  • Ne tepki vereceğini bilemeyiz tersleyebilirde en doğrusu geçip gitmek

0|0
    0|0
  • İyi misiniz diye sorar pecete verirdim. Devamina tepkisine gore karar verirdim

1|0
    0|0
Yükleniyor...