bir derdiniz tasanız varmı?

Bir derdiniz var mı? Bir sorununuz? Anlatmak ister misiniz?

0|1
9|23

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatımda 16 yaşımda ilk defa birini sevdim, lise cağımdı daha lise 3 daha cocuktum belki ama seviyordum gerçekten. Onu seviyordum ilk defa sevmeyi sevilmeyi o bana öğretti, 5 yıllık süren bir ilişkimiz oldu ardından ben lisede haylaz tembel calısmak istemeyen sigara icen alkol kullanan hatta sınıfda bira icen biriydim. Okulda her gün kavga eden birisiydim, ama o hayatıma girdikden sonra kendime verilmiş bir hediye bir sevinc olarak kabullenip kötü olan ne varsa uzak durdum onun icin üniversite okudum onun icin herşey yaptım, Ailemin bana yurt senetlerimi almam icin yolladıkları toplu parayı onunla beraber 1 hafta boyunca termal tesislerde eğlendik gezdik sinemaya gittik ona dokunamadım kötü niyetle asla yaklaşmadım öpemedim sarıldım uyurken sacını okşadım ama sonradan üniversite bittiği zaman geri dönüşde ben google firmasında işe başladım, ve orada bir takım huzursuzluklar ilişkime yansıdı ve o sinirle yalnışlıkla hayatımın kadını dediğim insan kötü söz kullandım ve ilişkimiz sonlandı. yaklasık 2.5 yıldır kimseyle bir şey görmüyorum göremiyorum yaşıyamıyorum calıstıgım sirkette 45 bayan 3 erkek calısıyoruz. Yoldan gecen güzel bayanlara bile bakamıyorum, nerdeyse erkek oldugumu unutur gibiyim. her gece rüyamlarıma giriyor bana yazdıgı kalp kutusunun icinde 1000 adet 4 yıllık ilişkimizde neler yaşadıgımızı anlatan kelimeleri her gece yatarken okuyorum 21 yaşında bir gencim daha hangi genc 20 li yaşlarında alkolle tanışmak ister ki? ben şu anda gecelik bir 35 lik icmeden duramıyorum. Kalbimin acısı dinmiyor, 2yıl değil 20 yıl olsada sevemiyeceğimi biliyorum. Bir daha...

1|0
    0|0
    • Madem bu kadar seviyorsun git al gönlünü bul bir çaresini tüm bunları onada anlat emin ol o da seviyorsa bir noktadan sonra Hayır diyemez sana

• Bilmiyorum daha fazla bir şey gelmiyor aklıma

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

Kızlar Ne Diyor 8

• Olmazmi gizli hepinizin var

1|0
    0|0
  • Dertsiz insan yoktr sanırım

1|0
    0|0
  • Var ama anlatmayayım

1|0
    0|0
  • varr

1|0
    0|0
  • Tesekkurler ama bilen biliyor. Onlar yeter 😊

1|0
    0|0
  • Hayir tesekkur ederiz dostum

0|0
    0|0
  • Ask , kavusamamak...

1|0
    0|0
  • Sevgilim askerde ve beni aldattı çok zor durumayim. şimdiye kadar ondan verdiğim değeri karşiligini hiç alamadim. Napicagimi bilmiyorum. Sanirim onunla birlikte benimde psikolojim bozuluyo.

1|0
    0|0
    • Olmuyorsa zorlamanın anlamı yok

Yükleniyor...