Arkadaslar belim agriyor ne yapmaliyim?

Teyzeme belimi cignettim bise olurmuu boyle bise yaptiran varsa paylassin

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ay cignetmek cok itici ya dedemde arada cigne falan diyorda asla yapmam kemiklerini hissediyosun falan 😃😃 beline sicak su torbasi koymayi dene ya da yaki yapabilirsin kare delik delik bir sey sirtina yapistiriyosun bir sunre sonra sicaklastiriyo iyi gelebilir eczanelerde falan vardir ve bol bol su ic sivi yesler ic corba vs

0|1
    0|0
    • Anladim tesekkur ederim Guzel oluyo agrilari faln gidiyoda zararlimi diye sormak istedim sen neden istemiyosun ki?

• Insanlari eziyosun resmen ya kemiklerini hissetmek itici geliyor bana 😊 cignetme ya zarari vardir biri ustunde tepiniyor yani

• Dogru soyluyonn ya aslinda sen cignedigin icin boyle dusunuyosunn heralde yanlis bisey ama cok iyi geliyor dirta agri falan kalmiyor eski bir teknik ama iyi geliyoo affsgas :D

En İyi Erkek Görüşü

• Bişi olmaz delimisin hergün çiğnetiyorum :D raht ol yat dinlen

0|1
    0|0
    • Vallami kardesim :D yav bende cignettimde bise olur diye daha cignetmem heralde bide cigneyenler kac kiloydu?

• normal 80 i geçen yokdur heralde :D galiba seninki biraz sıkıntılıydı :D

• Evet biraz sıkıntiliydi teyzem 75 kilo falan kilolu uzerime ciktiginda olecem zannettimde alistim ama guzel oldu bilmiyorum agrirsa belki yaptiririm

Kızlar Ne Diyor 2

• Belin ağrıyorsa sıcak tutmalısın çiğnetme

0|1
    0|0
  • Uzan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...