Evlenince kapanmayı düşünüyorum?

Merhaba arkdslar. Bn şu anda açık birisiym hayatimn askiyla tanisinca kalanmayi planliyorm siz evlenince kapananlar icin ne dusunursnuz... bebim arkadaslarim bana geri kafali dedi de merak ettim?

0|0
22|32

En İyi Erkek Görüşü

• Karar senin tabiki bu konuda özgürsün.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kapanmayla evlenmenin ne alakasi var ki icindd varsa kapan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Onlar asıl geri kafalı. Başlatmasınlar geri kafalılıklarına

2|0
    1|0
  • Kapanacaksan Allah için kapan

3|0
    0|0
  • Malı pazarlayana kadar diyorsun.. İkiyüzlü bir durum bu.

0|2
    0|0
  • Bende arkadaşlarına canım dedim? Doğru tektir. Doğru olanı yapıyorsan o geri zekalıları da takmayacaksın...

0|0
    0|0
    • Ks' nin argo sansürü yüzünden yine saçma sapan bir görüşle karşınızdayız...

• Geri kafalılıkla alakası yok. O arkadaşlarının elbet biçoğunun annesi kapalıdır, kendi annelerini de geri kafalı olarak görüyolarsa amenna..
    Herkes dilediğini yapmakta özgür.

1|0
    0|0
  • Senin kararin bu. arkadaslarin bayagi cahilmis

0|0
    0|0
  • herkes kendinden sorumludur

0|0
    0|0
  • Nasil istiyosan onu yap

0|0
    0|0
  • Şimdi kapan niye evlenmeyi bekliyorsun kapanmak geri kafalılık mı oluyor onu diyen iç çamaşırları ile gezsin söyle o kadar modern insanlarmış galiba

0|0
    0|0
  • Kocan için değil Allah için kapan

1|0
    0|0
  • Evlenmeden olmaz mı

0|0
    0|0
  • kapanacaksan şimdi kapan, namaz kılacaksan kıl, neden evlendikten sonra, evlenmeden önce diye milatlar koyuyorsun ki hayatına..

0|0
    0|0
  • Duruşunu değiştirme derim

0|0
    0|0
  • Kimse için değil Allah ici n kapan derim istiyorsan şimdi kapan erteleme

0|0
    0|0
  • ben kapattırmam şahsen açık olsun

0|0
    0|0
  • Evlenince niye kapanıyorsun ben onu anlamadım. Kapanacaksan niye evlenmeyi bekliyorsun?

0|0
    0|0
  • bir sorun yoktan evlenmeden kapanmalisin eşin seni olduğun gibi beğenmeli ya da kapanmani istiyecek birini bul

0|0
    0|0
  • Ya müslüman bir ailenin çocuguyum ama orasını eşim bilir ya o nasıl isterse yeter ki açıkta kalan tek yeri saçı olsun

0|0
    0|0
  • Doğru demiş

0|0
    0|0
  • onlar cehennem atesınde yanarkene gerı den el sallarsın..:) dogru yoldasın

1|0
    0|0
  • Ben kesinlikle olumlu düşünmüyorum hakkında. Evlenmekle ne alakası var bunun

0|0
    0|0
  • Saçmalığın daniskası kapancaksan şimdi kapan evlenince ne alaka

0|0
    0|0
  • İki halini de al birini, vur ötekine.

0|0
    0|0
  • kesinlikle geri kafalı :)))))))))))))))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • Kimin ne düşündüğü çok mu önemli. İsteyen kapanır isteyen istediğinde açılabilir

0|0
    0|0
  • Şimdi kapanması engelleyen şey nedir sorabilirmiyim?

0|0
    0|0
  • Medeni olmak açmaksa bedeni...
    desene hayvanlar bizden daha medeni...

0|0
    0|0
  • Karar sadece senindir kimsenin seni yargımaya hakkının olmadığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • eşin nasıl birini ister bilemem ama ben eşimin kapanmasına saygı duyar ve isterdimde ailem öyle isteyecek çünkü

0|0
    0|0
  • Aslında tersi olur

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 21

• Böyle bir düşüncen varsa niye sonra evlenince mi farz oluyor. Ben bu düşüncede olanları çok mantıksız buluyorum. Çok saçma.
    Ama senin gibi düşünenlerde çok fazla.

0|0
    0|0
  • Karar ve düşünce senindir.
    Kendi içinden ne zman geliyorsa o zaman kapan..
    Bakma millete.. Herkes kendi yaptıklarından sorumlu..

0|0
    0|0
  • Sen bilirsin

0|0
    0|0
  • Bu konunun hayatinin aşkiyla tanismanla bir ilgisi yok Allahla senin aranda olan bir mesele. Içinden gelir Allah rizasi için kapanirsin aşk icin kapanilmaz.

0|0
    0|0
  • Kapanmak ve evlenmek arasındaki bağı çözemedim ne alaka kapanacaksan şimdi kapan

0|0
    0|0
  • ben kapanmayı düşünmüyorum eşimle bunun pazarlığını yapar da evlenirim

0|0
    0|0
  • Hayatının aşkını bulunca kapanıcaksan olurda kaybedersen ne olacak yani geri kafalılık değil de garip ve çıkarcı bir durum

0|0
    0|0
  • Kocası için kapanmiş derim ben

1|0
    0|0
  • Olabilir senin tercihindir

0|0
    0|0
  • Kapanmak isteyen evlenmeyi beklemez. Diyete girmek isteyen insan misali. P. tesi başlıyorum kesin diyenler neden ertesi günü beklemiyor mesela? Bunlar hep bahane istesen şimdi şu dakika kapanirsin gösterişe gerek yok

0|0
    0|0
  • Ne düşündüğümüzü boşver Allah ne diyor ona bak hem o seni kapalı halinle buksun istesin sonradan kapanman sorun olabiliyor

0|0
    0|0
  • Hmm ben olsam evlenecegim kişi kapanmami isterse kapanirdim yani bilmiyorum tam emin olamadim şu an.

0|0
    0|0
  • Neden evlenince? :)

0|0
    0|0
  • Niye evlenince onu anlamadım

0|0
    0|0
  • Gerçekten kapanmak isteseydin bunu ertelemezdin bence evlenmeyi bekleme gerçekten istiyosan şimdiden kapan

0|0
    0|0
  • bence evlenmeden kapanmak daha iyi sonucta kapancaksanda allah icin yapman gerek evliligin ya da askin icin degil.

0|0
    0|0
  • Şimdi niye kapanmıyon

0|0
    0|0
  • gereksiz

0|0
    0|0
  • hayatının aşkı için değil kapanacaksan allah için kapanda bari bir işe yarasın

0|0
    0|0
  • Banane isteyen ıstedıgını yapar ama allah ıcın kapanıyosan evlılıgı beklemen ne mana?

0|0
    0|0
  • neden şimdi değilde evlennce amaç ne? koca için kapanan karıdan hayırmı gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...