Kapat

Evlenince kapanmayı düşünüyorum?

Merhaba arkdslar. Bn şu anda açık birisiym hayatimn askiyla tanisinca kalanmayi planliyorm siz evlenince kapananlar icin ne dusunursnuz... bebim arkadaslarim bana geri kafali dedi de merak ettim?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Karar senin tabiki bu konuda özgürsün.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kapanmayla evlenmenin ne alakasi var ki icindd varsa kapan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Onlar asıl geri kafalı. Başlatmasınlar geri kafalılıklarına

2|0
    1|0
  • Kapanacaksan Allah için kapan

3|0
    0|0
  • Malı pazarlayana kadar diyorsun.. İkiyüzlü bir durum bu.

0|2
    0|0
  • Bende arkadaşlarına canım dedim? Doğru tektir. Doğru olanı yapıyorsan o geri zekalıları da takmayacaksın...

0|0
    0|0
    • Ks' nin argo sansürü yüzünden yine saçma sapan bir görüşle karşınızdayız...

• Geri kafalılıkla alakası yok. O arkadaşlarının elbet biçoğunun annesi kapalıdır, kendi annelerini de geri kafalı olarak görüyolarsa amenna..
    Herkes dilediğini yapmakta özgür.

1|0
    0|0
  • Senin kararin bu. arkadaslarin bayagi cahilmis

0|0
    0|0
  • herkes kendinden sorumludur

0|0
    0|0
  • Nasil istiyosan onu yap

0|0
    0|0
  • Şimdi kapan niye evlenmeyi bekliyorsun kapanmak geri kafalılık mı oluyor onu diyen iç çamaşırları ile gezsin söyle o kadar modern insanlarmış galiba

0|0
    0|0
  • Kocan için değil Allah için kapan

1|0
    0|0
  • Evlenmeden olmaz mı

0|0
    0|0
  • kapanacaksan şimdi kapan, namaz kılacaksan kıl, neden evlendikten sonra, evlenmeden önce diye milatlar koyuyorsun ki hayatına..

0|0
    0|0
  • Duruşunu değiştirme derim

0|0
    0|0
  • Kimse için değil Allah ici n kapan derim istiyorsan şimdi kapan erteleme

0|0
    0|0
  • Evlenince niye kapanıyorsun ben onu anlamadım. Kapanacaksan niye evlenmeyi bekliyorsun?

0|0
    0|0
  • bir sorun yoktan evlenmeden kapanmalisin eşin seni olduğun gibi beğenmeli ya da kapanmani istiyecek birini bul

0|0
    0|0
  • Ya müslüman bir ailenin çocuguyum ama orasını eşim bilir ya o nasıl isterse yeter ki açıkta kalan tek yeri saçı olsun

0|0
    0|0
  • onlar cehennem atesınde yanarkene gerı den el sallarsın..:) dogru yoldasın

1|0
    0|0
  • Ben kesinlikle olumlu düşünmüyorum hakkında. Evlenmekle ne alakası var bunun

0|0
    0|0
  • Saçmalığın daniskası kapancaksan şimdi kapan evlenince ne alaka

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 21

• Böyle bir düşüncen varsa niye sonra evlenince mi farz oluyor. Ben bu düşüncede olanları çok mantıksız buluyorum. Çok saçma.
    Ama senin gibi düşünenlerde çok fazla.

0|0
    0|0
  • Karar ve düşünce senindir.
    Kendi içinden ne zman geliyorsa o zaman kapan..
    Bakma millete.. Herkes kendi yaptıklarından sorumlu..

0|0
    0|0
  • Bu konunun hayatinin aşkiyla tanismanla bir ilgisi yok Allahla senin aranda olan bir mesele. Içinden gelir Allah rizasi için kapanirsin aşk icin kapanilmaz.

0|0
    0|0
  • Sen bilirsin

0|0
    0|0
  • Kapanmak ve evlenmek arasındaki bağı çözemedim ne alaka kapanacaksan şimdi kapan

0|0
    0|0
  • ben kapanmayı düşünmüyorum eşimle bunun pazarlığını yapar da evlenirim

0|0
    0|0
  • Hayatının aşkını bulunca kapanıcaksan olurda kaybedersen ne olacak yani geri kafalılık değil de garip ve çıkarcı bir durum

0|0
    0|0
  • Kocası için kapanmiş derim ben

1|0
    0|0
  • Olabilir senin tercihindir

0|0
    0|0
  • Kapanmak isteyen evlenmeyi beklemez. Diyete girmek isteyen insan misali. P. tesi başlıyorum kesin diyenler neden ertesi günü beklemiyor mesela? Bunlar hep bahane istesen şimdi şu dakika kapanirsin gösterişe gerek yok

0|0
    0|0
  • Ne düşündüğümüzü boşver Allah ne diyor ona bak hem o seni kapalı halinle buksun istesin sonradan kapanman sorun olabiliyor

0|0
    0|0
  • Hmm ben olsam evlenecegim kişi kapanmami isterse kapanirdim yani bilmiyorum tam emin olamadim şu an.

0|0
    0|0
  • Neden evlenince? :)

0|0
    0|0
  • Niye evlenince onu anlamadım

0|0
    0|0
  • Gerçekten kapanmak isteseydin bunu ertelemezdin bence evlenmeyi bekleme gerçekten istiyosan şimdiden kapan

0|0
    0|0
  • bence evlenmeden kapanmak daha iyi sonucta kapancaksanda allah icin yapman gerek evliligin ya da askin icin degil.

0|0
    0|0
  • Şimdi niye kapanmıyon

0|0
    0|0
  • gereksiz

0|0
    0|0
  • hayatının aşkı için değil kapanacaksan allah için kapanda bari bir işe yarasın

0|0
    0|0
  • Banane isteyen ıstedıgını yapar ama allah ıcın kapanıyosan evlılıgı beklemen ne mana?

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...