Görücülerden kurtulamıyorum yardım edin?

Ya bir haftalıgına tatil yapayım diye eve geldim. Aileme istemedigimi filan söyledim ama karsı taraf cok ısrarcı ille bir oturmaya kahve içmeye gelelim diyolarmıs. Yav ben istemiyorum daha 21 yasındayım okulum bitmedi + bir üni daha okumayı düşünüyorum. Evlenmiş olmak için evlenmem aşık plursam evlenirim anca görücü usulü hiç evlenmem.
Ya yardım edin napcam eve geldigime bin pişman oldum 😔😔

Güncellemeler:
Güncel

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Görücü gibi adetleri olan bir aile kızını 25 yaşında 2. Üniversiteye nasıl yollayacak bravo valla.

0|1
    0|0
    • Yo hayır. Egitime hiç karşı degiller.
      Görücü usulüne de şöyle sen begenirsen konusursun kafasındalar zorlama yok ama karsıdaki adam babamın senelerdir arkadası o yüzden adam sınırları zorluyo 💆

• İyi, gelirler beğenmedim dersin o zaman. Ama bunlar çok eski adetler artık kalkması gerek toplumdan.

• Ya hiç gelmesinler istiyorum. 😔

En İyi Kız Görüşü

• Gelsinler.. Vermez ailen seni zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• boşş yapma. saçma sapan. tamam istemeyebilirsin haklısın. evlenmiş olmak içinde demeni hak veriyorum okul içinde hak veriyorum fakat görücü usulünü küçümsemen hoş değil. sanki ark tanıştırsa dışarı çıkıp çay içmeye aynı hesapa gelio. onada aşık olmicanki ilk görüşte he olabilirsinde. ama o eve gelen çocuğada olabilirsin. mantık olarak bakarsan olaya..

0|0
    0|0
  • Kabul etmeyin canım zorlamı geliyorlar. annene söyle illaki gelirlerse ben yokum de reddedin gitsin, bitmedi şu memlekette mal alır gibi kız istemeler hala..

0|0
    0|0
  • aşk ol o zaman hemen :D

0|0
    0|0
  • Bir daha evine gelme bence bu genç yaşta evlenip hayatın kararır benden söylemesi..

0|0
    0|0
  • ya belki adamı ilk gördüğpünde aşık olcan?

0|0
    0|0
  • aa bende evde kalan doktor olarak gelcem daha 😀

0|0
    0|0
  • İstemiyorum de kurtul

0|0
    0|0
  • Benlenvlen kurgul valla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1