Kapat

Yabancı kişilere hayran Türkler hakkında ne düşünüyorsunuz?

kuzenim bir fransız buldu yapişti cocuga 3 senedir, arkadasımın teki Alman bir hans ile evlendi Berline gidiyor, arkadasımın kuzeni cocuk Amerikalı bir kız buldu kapaği attı. Nedir bu?
Ya bu insanlar hayran ya da o ülkenin vatandaslıgını almak burdan kaçmak için yapıyorlar, ama komik olan o yabancı kişiler İStanbulu ve Türkiyeyi gorunce burdan gitmek istemiyor :)

0|1
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sunnetsiz erkek merakı var bizim kızlar da

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• evet benim de etrafımda bir anda cogaldı bu tür kişiler, ama avrupalılar istanbula aşık olup burda kalıyor :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Aklıma hep bu video geliyor :D
    Karakter zaafiyeti olarak görüyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=f8mKlW020SQ

2|2
    0|0
  • Daha iyi hayat standartlari icin

0|0
    0|0
  • tuhaf olan bu burada devamlı yaşasalar halimizi anlarlar bende şahsen kaçmak istiyorum kuzenlerin banada bir tane ayarlayabilir mi? Bu arada her turist de sevmiyor Türkiyeyi

0|0
    0|0
  • Senin göremediğin ışığı yabancılar görmüş. Türkiye yaşanılacak bir ülke fakat tek can sıkıcı olay buradaki düzen... Yoksa on numara burası

0|0
    0|0
  • manyaklık paraylamı :)

0|0
    0|0
  • Hmn bn de hayran olayim

0|0
    0|0
  • Çünkü mallar.

0|0
    0|0
  • Başkasının tavuk kaz başkasının karı kız gelir hesabı bu...

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevmediğini nereden biliyorsun ki? Saydıkların hep yaşam standartları iyi ülkeler. Burada ise benim Afrikalı arkadaşlarım var ama sevgilileri de var Türk. Yani bak sevgi de neden olabiliyor.

0|0
    0|0
  • 😆😆😆😆Haklı damatlar

0|0
    0|0
  • Şans ahah. ben y. disindayim ama hic bir yabanci TR'yi s*ks turizmi gözüyle görmez (ruslar haric)

0|0
    0|0
    • Birde iranlılar rejimden dolayi, carşafı filan hep çıkarır atarlar iran dışındaki yerlerde.

• kanka çünkü onlar cok masum, bizim erkeklerin yuzunden seytanlık akıyor onlarsa bebek gibi beyaz tenli açık kahve saclı ve kadından anlıyor ;)

0|0
    0|0
  • Genetik galiba. Bende Öyle birsey yok cok sukur

0|0
    0|0
  • ben açıkcası tedirgin olurum ne için olursa olsun yabancıyla yapamam o ülkede süreklide yaşayamam canım ülkem benim

0|0
    0|0
Yükleniyor...