Okulda mi kaldım?

Arkadaşlar lisedeyim devamsızlık çok dersler iyi baya 2 ay gelmemişlik var mudur 1 gün daha gelmezse kaydını silerim dedi 1 haftadır gitmedim cidden hastayım çünkü düzeldim bugün yarın zaten tatil gitmek istemedim o yüzden sizce okulda bırakırlar mi?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• zannetmiyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben 2 ay değil başından beri doğru dürüst gitmedim yarım yamalak gittiklerimdede hep geç geldim erken çıktım kolejde okuyorum yinede bırakmazlar geçen senelerdede kalmadım hep böyle de sorumsuzdum ders dinlemez ödev yapmaz ya ben hayatımda proje ödevleri dışında ödev yaptığımı bile hatırlamıyorum ben kalmadım ama gelirde hastalıktan gelemeyen öğrencileri sınıfta bırakırlar işte size adalet durumuna üzüldüm kalma ihtimalin çok yüksek, bu arada ben son sınıftayım ve kalmak için dua ediyorum okul bitmesin ya lise güzel :D zaten üniv sınavınada girmedim, öyle işte, umarım kalmazsın geçmiş olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 3

• Genelde merhametlidir hocalar ama sen ipini sağlama al. Gitmediğin günler için neden rapor almadın? 😠

0|0
    0|0
    • Müdür artık rapor kabul etmiyor

• Özel değilse evet kaldın

0|0
    0|0
    • Özel okul

• O zaman benim gibi ailen mürürle konusur en kötü ararlar zaten ben geçen sene 40-50 gün gelmedim devamsızlığa
      4 yazdılar

• Bırakırlar annen gitsin okula konuşsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...