Kasiyerlere iyi davranıyor musunuz?

Evet marketteki kasiyerlere iyi davranıyor musunuz? Bazıları çok kötü davranıyor lütfen biraz anlayış gösterin bizlere

0|1
21|61

En İyi Erkek Görüşü

• Marketteki kasiyerlere veya garsonlara iyi davranırım genelde ama bir keresinde pastanede sırf benden önce geldi diye abartısız on dakika karısından detaylı bir şekilde tek tek sipariş alan bir adam için beni bekletmişti. Bu yeterince sinir bozucu bir şeyken, dışarı çıktığımda da trafik polisi arabaya kestiği ceza makbuzunu sileceğe sıkıştırmakta olduğunu görünce cinnet geçirdim.

Adama siz siparişlerinizi tamamlayın öyle ilgilenelim diyebilirdi gayet. Ne ben dakikalarca "Füme hindili sandviçin ekmeği yulaflı mı olsun çavdarlı mı?" diyaloglarını dinlemek zorunda kalacaktım ne de ceza yiyecektim. Nitekim pastane yetkilisi de kızım sen salak mısın dediğinde gözyaşlarına boğulup terk etmişti orayı :D

Şimdi yine sinirlendim, elim ayağım titriyor.

1|0
    0|0
    • Var öyle şeyler ya

• Onun dışında ama saygı duyarım işini yapan herkese, nazik davranırım garsonlara falan. Garsonlara kötü davranan kokoş kadınlar yüzünden sevgilimle kim haklı kavgası bile etmişliğim var yani..

• Aferin nazik davran

En İyi Kız Görüşü

• Bu tamamen kasiyerin davranışı ile alakalı oluyor bende. Zaten nemrut ve suratsız bir sürü insanla karşı karşıyayız. Bide aynı tarzda konuşmasını iki lafı bir araya getiremeyen kasiyerler ile karşılaşınca bazen dayanamayıp laf söyleyebiliyorum. Kusura bakmayacak kimse. Herkes işini layığı ile yaptığı sürece sıkıntı yaşamaz diye düşünüyorum. Sonuçta bizlerde iş yerlerimizde ters birşeyler yaptığımız zaman uyarı alıyoruz. Bunun gibi düşünmek lazım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 60

• Butun calisanlari iyi davranirim ben hepsi evine ekmek gturmeye calisan gariban insanlar bizim uşagimiz degiller

1|0
    0|0
  • Kasiyer, garson, temizlik görevlisi, özel güvenlik vs fark etmeksizin her zaman iyi davranırım. Yıllar evvel, kasiyer bir kıza kötü davranmıştım hala aklıma geldikçe üzülürüm, davranışımdan ötürü pişmanlık duyarım. Bence bu tür insanlara karşı davranışı, bir insanın gerçek karakteri hakkında önemli ipuçları verir.

1|0
    0|0
    • Sen ne yaptın kıza?

• Sistemsel yavaşlığa kaba bir şekilde atıfta bulunmuştum ama kurduğum ifade ile yüksek ihtimal kız üzerine alınmıştı. Umarım beni affetmiştir.

• İyi yaptın. Aferin yani üstüne alınmıştır tabi ki

• Teşekkür eder geçerim aslında onu bile yapmamam lazım. İşi o sonuçta para alıyor. Napabilirim kasiyere gidip çiçek mi alayım :D

1|0
    0|0
  • teşekkür etmeden ayrıldığımı hatırlamam..
    ki bu cinsiyete bağlı bir durum değil..

2|2
    0|0
  • Bazilari cok suratsiz. Ama cogu güleryüzlü ve sicakkanli.
    Bizim millet odun. Haksiz olduklari halde kasiyeri ezmeye calisiyolar.
    Kasiyerde isinden ekmeginden olmamak icin seslenmiyor ama bizim vicdan yoksunu milletimiz ozaman dahada tepelerine binmeye ugrasiyor.
    Kendi cocuklari o kasada otursa aksama kadar yüzlerce insanla ugrasa ozaman anlarlar hallerinden.
    allah yardimciniz olsun.

1|0
    0|0
    • Ya olabilir insanlik hali ama gene de bu onlara kötü davranma hakkını vermez ki bunu anlamıyorlar ses cikaramamak çok kötü

• Evet çok öyle insanlar onlarla başımız dertte susmak zorunda olduğumuz için tepemize çıkıyorlar

• gereksiz müsteri onlarin cogu. aslinda marketet sokmamak lazim öyleleriniama aptal cingen hangisi belli olmuyorki :)

• bazen eksik para üstü alsam dahi uslubumu bozmamaya çalışıyorum... sonuçta sizlerde insansınız , yanlış hesap yapabilir , kafanızı sürekli meşgül eden sorunlar olabilir , sevgilinizden ayrılmış olabilirsiniz... akpli şerefsizler gibi ülkeyi satmadıkça sorun yok -_-

1|0
    0|0
    • Teşekkürler anlayışın için

• toplumda bunu yaygınlaştırmak lazım , her meslek grubu için bu tür insani töleranslar sağlanmalı... bende iç mimar ve tasarımcıyım mesela , şu an moralim çok bozuk çalışamıyorum

• Kolay gelsin der işlemim bitince teşekkür eder ve çıkarım. Neticede ben de başka bir yerde çalışıyorum. Aynı muameleyi başkası bana yapsa zoruma gider.

1|0
    0|0
  • ben her daim güler yüzle yaklaşırım.. her zaman iyi temennilerde de bulunurum.. ama buna rağmen karşıdaki kasiyer Nemrutsa o onun sorunu :)

1|0
    0|0
  • İyi davranırım sonuçta insan ve çalışan. Kimsenin de kimseden bir üstünlüğü yok.

1|1
    0|0
  • Evet, iyi davranıyorum tabiki

1|0
    0|0
  • Emek veren kimseye kötü davranmam

1|0
    0|0
  • Çok iyi davranırım genelde onlar bize kötü davranıyo

1|0
    0|0
  • Evet, tabii

1|0
    0|0
  • bazıları egolarını tatmin ediyolar saçından tutup kasaya sokasım geliyo. karşındaki insan değil sanki at ağızlı.

1|0
    0|0
  • Kasiyer manav demeden zekasinda ozur olmayan herkes insanlara duzgun davranir.

1|0
    0|0
    • Bizimkiler de engel olmasa bile kötü davranıyorlar

• İnsanlari asagilamak yukardan bakmak sinirini onlardan cikarmaktan daha buyuk bir engel yoktur bence var onlarda zeka ozru sen farkinda degilsin

• Farkındayım ama yapılacak birşey yok maalesef

• Yok tam tersi onlar kotu davranıyor 😂😂😂 teklif etmisimde cevap bekliyorum sanki bir havalar falan..

1|0
    0|0
  • Güzelse Evet :P

1|0
    0|0
  • Davranirim tabi :)

1|0
    0|0
  • Kanka oluyorum hemen

1|0
    0|0
  • Bizim bir arkadaş bazılarına o kadar iyi davranıyor ki kasanın üzerine mum ışığında romantik bir ortam yaratıyoruz.

1|0
    0|0
  • yaratılmış olan her şeye saygılı ve iyi niyetli davranmamız gerekmez mi? o kasiyer olmuş, öbürü bir şeyler taşıyor, sen de oturmuşsun bilgisayar başına bir şeyler yapıyorsun, ne farkımız var.

1|0
    0|0
    • Evet ama çoğu ınsan bunu düşünmüyor

• Versinler zaten bu tarafta biz susuyoruz onlar konusuyor ama Allah büyük

• önemli olan sabretmen, herkes yaptığının hesabını verir nasıl olsa. Bizim inandığımız Adl ismi olan Allah

• Kötülüğede iyilik yaparım ben. Ama kasiyer agresif bakıyorsa, tavırları agresifse, bende öyle olurum ona karşı :) Gülene gülürüm :)

1|0
    0|0
  • Elbette iyi davranırım. Onlar da insan.

1|0
    0|0
  • Neden kötü davranalım ki şimdi o kadar kişi arasından bir dengesiz çıkar moralinizi bozmamaya gayret edin

1|0
    0|0
    • Evet ama burdakilerin hepsi öyle hemen hemen iyi davranan yok gibi birşey

• Nerelisin?

• iyi davranırım tabi insanız hepimiz sonucta. alın teri ile para kazanan herkese iyi davranırım

1|0
    0|0
  • Birisi bozuk paraları kafama atacaktı nerdeyse

1|0
    0|0
  • İnsan insandır ayrımcılık yapmam.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle kibar ve olumlu davranıyorum. Ekmek prası için çalışan herkese saygım var

1|0
    0|0
  • Oyy kiyamamm😯😯😯

1|0
    0|0
  • Ben severim kasiyerleri. Canlarım benim.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 20

• Evet 😊

1|0
    0|0
  • Guler yuzlu karsılanırsam guler yuzlu karşılarım bazıları var ki somurtkanlığından yüzünün ortasına çakasım geliyor

1|0
    0|0
  • Tahmın edersınkı adamına gıre muamele yapılıyo terbiyesizlık yaparsa uzgunum sonucuna katlanır

1|0
    0|0
    • Yok ben iyi davrananlara demiştim yanlış anladın bizimkiler iyi davrananlara kotu davranıyor

• Kötü davranmıyorum teşekkürler iyi günler diyorum ama bazıları cevap verme lütfunda bile bulunmuyor bide ağzında sakız mal mal suratıma bakıyorlar onlara kötü davransınlar.

1|0
    0|0
  • normal davranıyorum niye eziyim ki namusuyla parasını kazanıyo

1|0
    0|0
  • insanlara iyi davranırım genel olarak

1|0
    0|0
  • Stresli işleri var saygım sonsuz.

1|0
    0|0
  • Gayet kibarımdır da bazıları öyle suratsız oluyorki...

1|0
    0|0
  • Neden kötü davranalım davranan bir tek kasiyere değil herkese kötü davranıyordur sorunludur

1|0
    0|0
  • Kotu davranma hakkına sahip degılızkı.. Ama bazen kasiyerlerde cok gıcık ve suratsız olabiliyor. Nasıl yaklasılırsa oyle yaklaşıyorum

2|0
    0|0
    • Biliyorum oyleleri de var ama burdakiler iyi davranamaz da kötü davranıyorlar

• Niye kötü davranayım ki

1|0
    0|0
  • o bilgisayar klavyesi var ya onu hacker gibi kullananlar var saçma sapan hareketler kıl oluyorum onlara

1|0
    0|0
  • Ben çok güler yüzlü konuşurum 😊 sokakdaki temizlikçiyede en üst mevkiyede tavrım aynı... geçtiğim yolda biri temizlik yapıyorsa hemen günaydın kolay gelsin vs gibi kelimeler söylerim 😊

1|1
    0|0
  • Kasiyere bağlı, işini düzgün yapıp müşteriye saygı gösterenlerle bir sorunum olmaz fakat kasada barkot okuturken gözleriyle müşteriyi dövmeye çalışanlara karşı oldukça asabi davranırım.

1|0
    0|0
  • Kasiyerler bana kötü davranıyo 😃😃

1|0
    0|0
  • tabiki de, çıkarken mutlaka iyi günler, iyi akşamlar derim gülümserim nasıl kötü davranıyolar ki napıyolar yani

1|0
    0|0
  • ben gülümsüyorum teşekkür edip kolay gelsin diyorum bazıları kötü davranıyor :/

1|0
    0|0
  • Kötü davranmıyorum kimse kimsenin kölesi değil müşteri diye her istediğini yapamaz kimse

1|0
    0|0
  • Valla bende kasiyerim kotu davrananlara s. ktri cekiyorum

1|0
    0|0
  • Kotu davranmam icin bir sebep yok.

1|0
    0|0
Yükleniyor...