Çok odunum napmalıyım?

ne işve ne cilve ne eda hiç biri yok, fiziğim ve suratım guzel ama jest ve mimik ofsayt, ne yapmam gerekir?
Arasira Marlyn Monroe filmleri izliyorum fenalık gelyor , Sibelcana bakıyorum kadın yılan gibi kıvrılıyor, cok umutsuzum :(

0|0
9|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sen böyle çok daha güzelsin bırak başkalarına özenmeyi :) :)

1|0
    0|0
    • saol kanka ama ne bileyim çirkin çirkin kızlar işveli cilveli erkek arkadasıma yuruyorlar :(

• Seni seven erkek arkadaşın böyle sevmiş seni öyle sevseydi seninle çıkmazdı zaten :)

Erkekler Ne Diyor 25

• Böyle kal bence

1|0
    0|0
  • Kıvırtmana gerek yok erkek gibi bakma yeter

1|0
    0|0
  • 7 milyar insan icinde sibelcan i mi ornek seçtin kendine

0|0
    0|0
  • ümit besenden , odunlarda sever

1|0
    0|0
  • Biraz kurs verelim

1|0
    0|0
  • Haha boşver kisilik onemli 😂

1|0
    0|0
  • sen böylesin böyle kal. Bende odunum rahatsızım ama içten davranmanın ölmrk olduğunu öğrendim...

1|0
    0|0
  • biraz doğal olmaya bak her kişinin doğal hali daha güzeldir,
    mesela bir fotoğraf çekşnmek gibi düşün poz verirsen çok kötü bir resim oluşuyo ama doğal habersiz çekersen çok hoş oluyo

1|0
    0|0
  • Kimseyle katsilatitma kendini. Iyi ve cekici yon ve tavirlarini koy ortaya

1|0
    0|0
  • )) Bu içten gelen davranışlardır sonradan zor kazanılır))

1|0
    0|0
  • Fiziğin düzgünse sıkma canını açığı kapatırsın 😊

1|0
    0|0
  • iyi bir marangoz bulman lazım

0|0
    0|0
  • Bende kibritim, odundan yapilan...

0|0
    0|0
  • Adın ne lan senin , beni en son terkeden odun manitamı andırdın bir an sensen kaççak delik ara bulurum.

0|0
    0|0
    • kanka hem odun hem terk mi ediyor :D

• He ya normalde ben odun gibi dururum ama , hiç olmadığım kadarda romantik olduydum olmaz olaydım haketmediii :(

• Yontacak biri lazım seni

0|0
    0|0
  • İsterse yüzün fiziğin manken olsun. Kalas gibi isen işim olmaz

0|0
    0|0
  • Yapa yapa öğreneceksin. Yaptıkçada seversin

0|0
    0|0
  • kitap oku.. aksamları dısarıya cık guzel bır mekanda bırseyler ıc... insanlarla sohbet et... haftasonları gez dolas... faydasını goreceksın emın ol.

0|0
    0|0
  • Her odunun ona şekil verecek bir marangozu vardır sana şekil verecek bir marangoz vardır😂

0|0
    0|0
  • Odun seven de vardır

0|0
    0|0
  • Evde kalırsın

0|0
    0|0
  • Buda gelir buda gecer

0|0
    0|0
  • Sana tüyo vereyim yaz bana

0|0
    0|0
  • Sende yap erkeğine cilveyi git kucağına otur Seksi sözler söyle kıvır , jartiyer giy.

0|0
    0|0
  • Benden ders alman gerekir.:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Aman salla cilveli olunca ne oluyor sanki kızım bende gerçekten odunum iyebilirim böyle daha doğalız yapmacık geliyor öyle kızlar😒😅

1|1
    0|0
  • :D yahu illa naz cilveyle olmuyor ki bazı kadınlarında keskin bakışları dikkat çekiyor erkekler arasında :D

1|0
    0|0
    • kanka benimkisi fazla keskin :( erkek gibi hissediyorum

• Hahah erkek gibi hissetme gözünü sevim 😅

• fiziğim yüzüm güzel demişsin gerisini boş ver duruşunu her erkek kaldıramaz zaten sen kendin ol gerisi önemli değil :)

• canım o insanın içinde oluyo :D

1|0
    0|0
  • uzmanlık alanımın dışında :D bence çok da dert değil ya kendini olduğun gibi kabul et.

1|0
    0|0
  • Fahriye evcen. 😉

0|0
    0|0
  • şu laf gerçek her güzel kadın seksi olmuyor. Bunu film izleyerek Sibelcana bakarak yapamazsın sibelcan nerden nerelere geldi artık birakda olsun canım. Herşey sende başlar sende biter kendini kasma orjinal on seksi bir kıyafet giydiğim de dedki evet güzel ve seksi oldum de. seksi bir iç çamaşırı giydigin de kendine yakıştır ve olan ki ruhu yaşa gül ama kahka ile değil kibar ve zarif bir şekilde. Rahat davran ve olduğun gibi ol ve sen seksisin bunu unutma😊

0|0
    0|0
  • Odun kız candir kanka :D Fazla kasma doğal ol içinden geldiği gibi hareket et..

0|0
    0|0
  • Kime cilve yapmak istedigine bağlım eger hic muhabbetin olmayan biriysr bakıp gülümsemen yeterli bir de sert durma

1|0
    0|0
Yükleniyor...