Sevgilim pasakli mi?

hayirli sabahlar arkadaslar, iki gün önce sevgilimi ailesinden istemeye gittik neyse üc bes sohbet ederken lavobaya gitme ihtiyaci duydum , gözüm kirli sepetine ilisti kirmizi kenarlari dantelli bayan kilotu vardi ama ici resmen kurumus kaka doluydu , sevgilimin annesi o kücükken ölmüs babasi birde 11 yasinda oglan kardesi var bu da kilotun yüzde yüz onun oldugunun kaniti ne yapacagimi bilemiyorum distan cok temiz gözüküyordu babasida olumlu cevap verdi babama tamam verdim kizi dedi ama ben sagodum ne yapayim

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok midem bulandı.. Adına da üzüldüm ama o şeye "kaka" demesen daha iyi olur. Kaka çok müslüman biridir ve gayrimüslimler onu aşşağılamak için çocukların pisliğine kaka demişler. Bilinçsizde olsan günaha giriyorsun bu bir.. İkincisi sevgilinden soğumaman elde değil. Ben olsam nefret bile ederdim. Onunla konuş dicem ama o mideyle becerebilirmisin bilemem. Allah kolaylık versin :)

0|1
    0|0
    • o degilde madem böyle bir pisligin var, yika öyle at kirli sepetine afedersin, birde kaka müslüman birdir diyorsun , gayri müslümler onu asagilamak icin kullandi diyorsun, gayri müslümler b.. ka k. ka demiyor onlarin dilinde baska aklmanca olsun ingilizce olsun , anlatirmsin nasil oluyor bu bilmedigim icin soruyorum birde k. ka isminde oyuncu var insan cocuguna b. k der mi

• Yani sevgilin konusunda söylediklerine katılıyorum.. Bu dediğim arap ülkesi. Kaka müslüman olan adamın adı gayrimüslimler onunla dalga geçmek için bir gün bir çocuğun pisliğini görüp aha bu kaka diyorlar anladınmı o günden sonra da afedersin p*ka kaka deniliyor. Olay bu yani.

• tamam anladim bundan sonra o tabiri kullanmamaya dikkat ederim.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Pis insan pistir. Onu değiştirmek kolay değildir. Evlenilecek yaşta bir kız evlenmeyi biliyosa temiz olmayı da bilmeli. Ne deyim üzüldüm senin adına.

0|1
    0|0
    • birde evlendigimizi cocuklarimizin oldugunu düsünüyorum cocuklarida bok icinde birakir ihmali yüzünden.

• bugün bulusalim diyecegim, dolayli yoldan baskasindan bahseder gibi anlatacagim, insallah anlar.

• Tebrik ederim valla olgun insanın hali başka 😊

• 😨😨😨😨

0|1
    0|0
  • Belki ishal olmustur bir kerelik biseydir surekli oyle olucak hali yok ya kaza olmustur insanlık hali.

0|0
    0|0
    • hadi ishal oldu diyelim insan yikarda kor kirli sepetine, ben kücükken tam taret alamazdim kilotta beyaz olunca saricana gecerdi cikarip kendim yikar ondan sonra kirli sepetine atardim.

• Ya bilmiyorum cok acelesi vardır belki

• evlenince görürsün zaten ne kadar pasaklı olduğunu ve oturur konuşursun dikkat etmesi için

0|1
    0|0
  • ya akıntısıı vardır belki?

0|0
    0|0
  • Bir seferlik bir sey olabilir ama yine de cok igrenc. Uzuldum adina

0|0
    0|0
    • Bu arada eger daha az tiksinc gelecekse o diski olmayabilir. Ama hala cok igrenc

Erkekler Ne Diyor 1

• Olim kiz sevincinden altina kacirmistir
    Insanlik hali bisey olmaz yikanir gecer

0|0
    0|0
    • ne sevinci , resmen b. k kurumus kilotun icinde migdem bulandi

• disarida görsen saclari bakimli güzel kokular sürer koklamaya doyamazsin , demek baska kokuyu bastirmak icin asiri parfümm kullaniyormus.

Yükleniyor...