Kapalı birinin sevgilisi olmasını nasıl karşılıyorsunuz?

Kapalı bir arkadaşım var. Sevgilisiyle gezerken başkalarının bakışlarından rahatsız oluyormuş. Siz böyle bir çift görünce ne düşünüyorsunuz?

0|0
9|38

En İyi Erkek Görüşü

• L*n şu kötü yorum yapan şahsiyetler..

Siz kendi önünüzdeki bklari çöpleri temizleyin bi' kendiniz nasıl insansıniz sanki.

Gelmiş millete kapalı kız gizlenmeli sevgilisi olamaz.

Size mi düştü tasası kendiniz çok namaz iman biliyonuzda hoca kesiliyonuz sizinki ne pehriz ne lahana turşusu..

Herkes istediğini yapar.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ne alaka kapalı olan müslüman açık olan müslüman degil mi onun dini yok mu bence çok saçma eger her ikisi de müslüman ise her ikisinin de sevgilisi olması caiz degil yok o kapalı diye onun sevgilisi var günah diye bir şey yok bnce saçmaaa...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Hem mahremden örtünüp gizlenmek için kapan, hem de mahremle beraber sevgili ol gez, toz. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama.

2|2
    0|0
  • Açık birinin Nasıl olabiliyor ise kapalı birinin de sevgilisi olmasına öyle bakıyorum.

1|0
    0|0
  • Herkes çok düzgün ve adam gibi adam yaa, başkalarının kusurunu arıyorlar..
    Başında ki örtüye laf getirmediği sürece gayet normal.

2|0
    0|0
  • Kapalı açık mini etekli veya normal giyimli yoktur.
    İnsan vardır. İnsanların da sevgilisinin olması normaldir.

1|0
    0|0
  • Başını kapatan bir kız İslamiyette sevgili kavramının da olmadığını bilmeli bakanlar için de bunlar İslamiyette sevgili kavramı olmadığını biliyor demek ki ben yanlış yapıyorum ki bunlar da bana bakıyor demeli.

1|0
    0|0
  • Hic bir muslumanin sevgilisi olamaz
    Sevdigi olur onu da gider ister

1|0
    0|0
  • Herhangi birinin sevgili olmasını hoş karşılamıyorum. Evlenilecek çağa yakın zamanda olabilir anca.

0|0
    0|0
  • Ya tabi hiç olmasın diyemeyiz ama toplum içinde baya yakın olanlar oluyor, öyle görünce "bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" diyor insan

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey.

0|0
    0|0
  • Olsun, beni değil kendisini ilgilendirir

0|0
    0|0
  • AşıkIarIa başa çıkacak gücün yoksa eğer Aşka öyIeyse ne diye hayret ediyorsun etme.

1|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • Nasıl insanları açık giyiniyor diye yargılamak yanlışsa kapalı kızın dışarıda gezmesini yargılamak da o derece yanlıştır. Maalesef ülkemizde tahammülsüzlük düzeyi arttığı için çevreden böyle tepki alması hep olası. İnsanlar öteki olana saygı göstermek yerine ya kendileri gibi olsun ya da yok olsun anlayışı içerisine girmeye başladılar.

0|0
    0|0
  • kendi bileceği bişey ama bazı insanlar çok abartıyor kapalı olsun açık olsun kız arkadaşına öyle bir sarılıyorki yürürken sanki kızı kaçıracaklar :)

0|0
    0|0
  • sektir et mk lafa geldimi on numara edebiyat yaparlar icraata geldiginde aciklarin yapmadiklarinida yaparlar

0|0
    0|0
  • doğal karşılarım olabilir herkes kendinden sorumlu ama kapalı birinin sevgilim olmasını istemem o ayrı dava

0|0
    0|0
  • kapali diye melek olup yukselcek hali yok olabilir nefsiyle alakali

0|0
    0|0
  • Normal bence

0|0
    0|0
  • Olabilir herkes ask yasayabilir

0|0
    0|0
  • Umrumda olmazki banane

0|0
    0|0
  • neler söylerimde söylemiyecem tutacam çenemi

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım onlar gönül bu sevebilir

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Bişi dusunmuyorum o da insan

0|0
    0|0
  • ben ne kapalılar gördüm sarmaş dolaş dudak dudağa erkeklerle işi götürüyorlar garip

0|0
    0|0
  • Olabilir anlayışlı olmak lazım.

0|0
    0|0
  • Kapanan kiz neden kapaniyo mahrem yerini kapatmak icin ama eline erkek eli degiyo bu gunah olmuyomu

0|0
    0|0
  • Kapalı kadınlar 1 adım daha önde daima.

0|0
    0|0
  • onlar insan değil mii

0|0
    0|0
  • saçma gezerler o biraz toplum la alakalı :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Kapalı birisi İslamiyeti çağrıştırdığından onun gereklerini yerine getirmeli diye düşünüyorum fakat insanlara bakıp din hakkında olumsuz düşünceler de söyleyemeyiz. Her insanın hatası olur/nefis problemlerimiz var ve evet kapalı hanım kızlarımızın çok özenli olması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca yerin dinine sokmadan onları uyarmalıyız.

1|0
    0|0
  • Kimsenin dinini yaşama şeklini yargılamayı sevmiyorum fakat gerçekten dinini düzgün yaşamayı tercih edip dogru duzgun kapananlar varken, makyajlı onunla bununla gezen daracık şeyler giyen insanların kapalı olmasını hoş karşılamıyorum o kişiler farkında değil ama kendilerinden çok yaşadıkları dini bilmeyenler icin kötü gösteriyorlar.

2|1
    0|0
  • Yok daha neler yaa

0|0
    0|0
  • Normal bir durum kapalı açık ne fark eder :)

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Açık ya da kapalı pek hoş karşılamiyorum sevgili olayını :/

0|0
    0|0
  • Yaşina bağlı aslında. 19 20 sinde varda bence absürt kaçmıyor

0|0
    0|0
  • Sokakta sarmas dolas olmasini tuhaf karsiliyorum. Sen kapat basini ama sokak ortasinda sevis

1|0
    0|0
Yükleniyor...