Araba kullanam kişiler birini sollayınca neden dikiz aynasından solladıkları kişiye bakarlar :D?

Şimdiye kadar gördüğüm tüm şoförler bunu yaptılar. Birini sollayınca mutlaka dikiz aynasından o kişiye bakıyorlar, sonra o kişi de bunları sollarsa sinirleniyorlar falan çok komik oluyor.

• Egolarını tatmin ediyorlar
    50%(12)36%(18)Oy Ver23%(6)
  • Arkadaki kişi el kol hareketi falan yaparsa arabayı durdurup levyeyi hazırlamayı düşünüyorlar
    29%(7)16%(8)Oy Ver4%(1)
  • İstemsizce oluyordur
    12%(3)22%(11)Oy Ver31%(8)
  • İlk defa duydum böyle bir şey
    4%(1)6%(3)Oy Ver8%(2)
  • Başka bir düşüncem var
    5%(1)20%(10)Oy Ver34%(9)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• E şıkkı diyorum. Diikiz aynasından sollama yaptığı esnada solladığı kişiyle aradaki mesefayi görüp ona göre manevra yapabilmek için.

2|0
    0|0
    • Tamam ama bunu diğer araba gözden kaybolana kadar yapıyorlar

• Eig için teşekkürlerimi sunuyorum 😍👍

• Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaki kişi el kol hareketi falan yaparsa arabayı durdurup levyeyi hazırlamayı düşünüyorlar 😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• İstemsizce oluyor aradaki mesafeyi korumak için.

1|0
    0|0
  • Arkamdaki gaza geldi mi diye bakarım

1|0
    0|0
    • Ve genelde gelir

• Kaza olursa dururum tabi, elimden geleni yaparım , insanlığı öldürmedik daha :)

• Tamam o zaman sevindim :)

• solladıktan sonra tekrar sağ şeride geçmen gerekiyor. onun için de solladığın arabayla arana az bir mesafe koyman lazım, sonuçta solladım diye önüne kıramazsın. onun için ben solladığım kişiyi kontrol ederim en başta.

1|0
    0|0
  • Ben istemsizce bkiyorum. bazende kim bu acemi diye 😀

1|0
    0|0
  • Makas atinca adamin yuz seklini gormek icin 😂😂

1|0
    0|0
    • Tam bir ego tatmini :D

• gayette guluyorum hele yanindakini korkutunca daha cok hosuma gidiyo 😂😂 agliyolar 😅

• iyi bir eğlence bulmuşsun :D

• arkamızdan köklemiş mi geliyo yoksa ağar ağar mı geliyo hesabı :D

1|0
    0|0
    • Genelde o da geçmeye çalışır

• istemsizce oluyo 😄

1|0
    0|0
  • Arkamdan nasıl sövüyor diye bakıyorlar. 😂

1|0
    0|0
  • Kişiye bakmıyoruz önüne gireceğimiz için aradaki mesafeyi kontrol ediyoruz.

1|0
    0|0
    • Hayır o açıdan değil önüne geçiyor ama arkadakine bakmaya devam ediyor ara açılsa bile

• Bilmiyorum ben yapmıyorum yapana sormak lazım.

• ben dikiz aynasına bakmam basar giderim

1|0
    0|0
  • Sağ seride geçeceği için arkada ki aracı kontrol etmek zorunda. Bunu tecrübeli olabilir tüm şoförler yapıyor

0|0
    0|0
    • Demek istediğim uzun süre bakmasıydı diğer araç gözden kaybolana kadar bakıyorlar. Yukarda yazmamışım.

• Hic oyle yapmam. Ilk defa duydum :)

1|0
    0|0
  • Arabayı geçtikten sonra kontrol ederler serit degistirmek icin falan yeterince uzaaklastımmı diye arkada baska gelen var mı diye

0|0
    0|0
  • Mesafe acisindandir en azindan ben oylr yaparim

0|0
    0|0
  • İyi sollamışmıyım diye bakarlar

0|0
    0|0
  • Solladıktan sonra sağ şeride güvenle gecebilmek icin arada yeteli mesafe olup olmadiğini gormek icin. Trafik kuralidir ayrica

0|0
    0|0
  • Solladığın kişiye bakıp da, " kerize bak nasıl solladım" demek için değil. Tekrar sollamadan önceki şeride girerken, uygun bir şekilde bir kazaya mahal vermahalvermeden yanaşabilmek ve mesafeyi gözlemleyebilmek için.

0|0
    0|0
    • Zaten o şekilde bakanlar için değil mesafe uzak olmasına rağmen sürekli bakanlar için demiştim

• Ha onu bilemem...

• Solladigi araci aynada goremesse sollamayi tamamalayamaz tamamlamak istese carpisma olur

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Mesafeyi korumak için tabi ki

1|0
    0|0
    • Evet bu normal olanı uzun süre bakanları kastetmiştim yukarda yazmadım ama

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...